Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Trampkarze tabela i wyniki
 
Drużyna trampkarzy Vitrum Wola Uhruska - sezon 2007/2008



Górny rząd od lewej:     Rafał Zalewski , Jacek Głowacki , Michał Polak , Krystian Suchonos , Patryk Jędrzejewski , Adrian Kozaczuk.

Rząd środkowy:   Tomek Kędzierski   trener,  Karol Szwalikowski, Bartek Szwalikowski, Łukasz  Helmer, Sebastian Kulbicki, Paweł Gaj, Kacper Czerpak.  Andrzej Suchonos  - Koordynator.

W dolnym rzędzie:     Krystian Mroczek, Konrad Mielniczuk, Bartek Barczuk, Marek Jędrzejewski, Bartek Błach.

Na zdjęciu brakuje:    Kamila Śladewskiego, Koźluk  Mateusz , Sebastian Krawczuk, Moniak  Mateusz, Bartek Łubkowski


Liga Trampkarzy - Grupa Północna

 

Tabela

lokata

Klub

Ilość gier

Ilość punktów

Stosunek bramek

1

Włodawianka Włodawa

 20 50  74-26 

2

Ogniwo Wierzbica

 20  49 67-22 

3

Vitrum Wola Uhruska

 20  44 56-26 

4

Kiks Dorohusk

 20  38 64-39 

5

Hutnik Dubeczno

 20  36 53-34 

6

Victoria Żmudź

 20  23 51-55 

7

Sawena Sawin

 20  20 39-66 

8

Hutnik Ruda Huta

 20  19 31-52 

9

Astra Leśniowice

 20  17 28-57 

10

Unia Białopole

 20  15 36-70 

11

Kłos Chełm

 20  8 20-72 






Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
W Chełmie


TRAMPKARZE GRUPA PÓŁNOCNA RUNDA WIOSENNA SEZONU 2007/2008

    Termin nr 12 - 05/06 kwiecień 2008 roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.                                                

1. UN1A BIAŁO POLE - OGNIWO WIERZBICA

2.  KŁOS CHEŁM 2-9 VITRUM WOLA UHRUSKA

3.  KIKS DOROHUSK – SAWENA SAWIN

4.  HUI'NIK DUBECZNO - VICTORIA ŻMUDŹ

5.  HUTNIK RUDA HUTA- WŁODAWIANKA WŁODAWA

6.   ASTRA LEŚNIOWICE - PAUZA

    Termin nr 13 - 08 kwiecień 2008 roku (wtorek)

Data meczu Godz.

1.  WŁODAWIANKA WŁODAWA - HUTNIK DUBECZNO

2.  VICTORIA ŻMUDŹ - KIKS DOROHUSK

3.   SAWENA SAWIN - KŁOS CHEŁM

4.  VITRUM WOLA UHRUSKA 3-1 UNIA BIAŁOPOLE

5.   OGNIWO WIERZBICA - ASTRA LEŚNIOWICE

6.  HUTNIK RUDA HUTA - PAUZA

                                                       

    Termin nr 14 - 12/13 kwiecień 2008 roku (sobota/niedziela)


Data meczu Godz.

 

1. ASTRA LEŚNIOWICE 0-2 VITRUM WOLA UHRUSKA

2.  UNIA BIAŁOPOLE -  SAWENA SAWIN

3.  KŁOS CHEŁM - VICTORIA ŻMUDŹ

4.  KIKS DOROHUSK - WŁODAWIANKA WŁODAWA

5.  HUTNIK DUBECZNO - HUTNIK RUDA HUTA

6. OGNIWO WIERZBICA - PAUZA


    Termin nr 15 - 15 kwiecień 2008 roku (wtorek)

Data meczu Godz.

1.  HUTNIK RUDA HUTA - KIKS DOROHUSK

2.  WLODAWIANKA WLODAWA - KLOS CHELM

3.  VICTIRIA ZMUDZ - UNIA BIALOPOLE

4.  SAWENA SAWIN - ASTRA LESNIOWICE

5.  VITRUM WOLA UHRUSKA 3-0 OGNIWO WIERZBICA

6. HUTNIK DUBECZNO - PAUZA

Termin nr
16 - 19/20 kwiecień 2008 roku (sobota/niedziela}

Data meczu Godz.

1. OGNIWO WIERZBICA - SAWENA SAWIN

2.  ASTRA LEŚNIOWICE - VICTORIA ŻMUDŹ

3.  UNIA BIAŁOPOLE - WŁODAWIANKA WŁODAWA

4.  KŁOS CHEŁM - HUTNIK RUDA HUTA

5.  KIKS DOROHUSK - HUTNIK DUBECZNO

6.  VITRUM WOLA UHRUSKA - PAUZA



Termin nr 17 - 26/27 kwiecień 2008 roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.

1. 
HUTNIK DUBECZNO - KŁOS CHEŁM
2. 
HUTNIK RUDA HUTA - UNIA BIAŁOPOLE
3. 
WŁODAWIANKA WŁODAWA - ASTRA LEŚNIOWICE
4. 
VICTORIA ŻMUDŹ - OGNIWO WIERZBICA
5. 
SAWENA SAWIN 1-3 VITRUM WOLA UHRUSKA    
6. KIKS DOROHUSK - PAUZA

Termin nr 18 - 03/04 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.

1. VITRUM WOLA UHRUSKA 2-2 VICTORIA ŻMUDŹ

2. 
OGNIWO WIERZBICA - WŁODAWIANKA WŁODAWA
3. ASTRA LEŚNIOWICE - HUTNIK RUDA HUTA
4. UNIA BIAŁOPOLE - HUTNIK DUBECZNO
5. 
KŁOS CHEŁM - KIKS DOROHUSK
6. SAWENA SAWIN - PAUZA


Termin nr
19 - 10/11 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.

1.  KIKS DOROHUSK· UNIA BIAŁOPOLE
2. 
HUTNIK DUBECZNO - ASTRA LEŚNIOWICE
3. HUTNIK RUDA HUTA - OGNIWO WIERZBICA
4. WŁODAWIANKA WŁODAWA 3-2 VITRUM WOLA UHRUSKA
5. 
VICTORIA ŻMUDŹ- SAWENA SAWIN
6.   KŁOS CHEŁM - PAUZA

Termin nr 20  - 17/18 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.
1. SAWENA SAWIN - WŁODAWIANKA WŁODAWA
2. VITRUM WOLA UHRUSKA 4-0 HUTNIK RUDA HUTA
3. OGNIWO WIERZBICA - HUTNIK DUBECZNO
4. ASTRA LEŚNIOWICE - KIKS DOROHUSK'
5. UNIA BIAŁOPOLE - KŁOS CHEŁM
6. VICTORIA ŻMUDŹ - PAUZA


Termin nr 21 -24/25 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.

1. KŁOS CHEŁM - ASTRA LEŚNIOWICE
2. KIKS DOROHUSK - OGNIWO WIERZBICA
3. HUTNIK DUBECZNO 1-5 VITRUM WOLA UHRUSKA
4. HUTNIK RUDA HUTA - SAWENA SAWIN
5. WŁODAWIANKA WŁODAWA- VICTORIA ŻMUDŹ

6.
UNIA BIAŁOPOLE - PAUZA

Termin nr 22 - 31 maj/01 czerwiec roku (sobota/niedziela)

Data meczu Godz.

1. VICTORIA ŻMUDŹ - HUTNIK RUDA HUTA
2. SAWENA SAWIN - HUTNIK DUBECZNO
3. VITRUM WOLA UHRUSKA 4-2 KIKS DOROHUSK
4. OGNIWO WIERZBICA - KŁOS CHEŁM
5. ASTRA LEŚNIOWICE - UNIA BIAŁOPOLE
   
6. WŁODAWIANKA WŁODAWA - PAUZA

 


 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=