Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i winiki sezon 2002/2003
 
Tabela

Klasa okręgowa 2002/2003, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Krasnystaw 28 68 22 2 4 118-23 12 1 1 67-9 10 1 3 51-14            
2.  Płomień/Włodawianka Włodawa 28 62 20 2 6 84-33 12 1 1 54-11 8 1 5 30-22            
3.  Ogniwo Wierzbica 28 59 19 2 7 70-34 10 0 4 39-17 9 2 3 31-17            
4.  Hetman Żółkiewka 28 51 15 6 7 64-36 9 2 3 44-17 6 4 4 20-19            
5.  Kłos Chełm 28 47 14 5 9 61-39 8 1 5 25-14 6 4 4 36-25            
6.  Unia Białopole 28 46 14 4 10 49-45 9 2 3 32-15 5 2 7 17-30            
7.  Vitrum Wola Uhruska 28 39 10 9 9 50-58 6 5 3 33-22 4 4 6 17-36            
8.  Spółdzielca Siedliszcze 28 36 11 3 14 52-64 7 3 4 27-21 4 0 10 25-43 4 7 2 1 1 7-6
9.  Sparta Rejowiec Fabryczny 28 36 8 12 8 42-50 7 6 1 28-16 1 6 7 14-34 4 7 2 1 1 10-10
10.  Pławanice Kamień 28 36 11 3 14 80-89 8 0 6 55-45 3 3 8 25-44 4 3 1 0 3 13-14
11.  Hutnik Ruda-Huta 28 35 11 2 15 48-63 7 2 5 25-23 4 0 10 23-40            
12.  Ruch Izbica 28 29 8 5 15 37-56 4 4 6 20-23 4 1 9 17-33            
13.  Unia Rejowiec 28 23 6 5 17 38-76 4 2 8 24-34 2 3 9 14-42            
14.  Sawena Sawin 28 21 6 3 19 44-91 5 1 8 30-38 1 2 11 14-53            
15.  Astra Leśniowice 28 9 2 3 23 30-110 2 3 9 18-41 0 0 14 12-69            
Chełmianka II Chełm wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15 
 1  Start Krasnystaw      3-1  1-1  0-2  1-0  6-1  5-0  7-1  5-0  6-0  4-2  7-0  8-1  7-0  7-0 
 2  Płomień/Włodawianka Włodawa 2-1       4-1  5-0  0-0  5-1  3-1  1-3  4-1  4-1  3-2  4-0  6-0  5-0  8-0 
 3  Ogniwo Wierzbica 4-2  1-0       0-3  1-0  3-0  0-1  4-2  3-1  4-2  4-0  0-1  0-1  7-4  8-0 
 4  Hetman Żółkiewka 3-2  3-0  0-1       1-2  2-1  4-0  2-3  2-2  6-1  7-1  4-1  2-2  5-0  3-1 
 5  Kłos Chełm 0-2  1-0  0-2  1-1       0-1  3-1  5-2  0-1  3-0  4-2  0-1  2-1  3-0  3-0 
 6  Unia Białopole 0-4  1-0  2-0  0-1  0-2       7-0  2-0  1-1  2-2  2-1  3-1  4-1  5-0  3-2 
 7  Vitrum Wola Uhruska 0-5  1-2  0-2  1-1  0-0  4-1       5-1  2-2  3-3  1-0  2-2  2-1  2-0  10-2 
 8  Spółdzielca Siedliszcze 0-4  1-3  3-1  3-1  3-4  1-2  1-1       1-1  2-1  3-1  2-0  1-0  2-2  4-0 
 9  Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1  2-2  2-2  0-0  4-1  3-2  1-1  1-0       5-1  2-3  1-0  1-1  3-1  2-1 
 10  Pławanice Kamień 0-5  6-8  2-4  3-1  4-3  3-2  3-4  3-4  8-3       4-1  2-4  7-2  7-2  3-2 
 11  Hutnik Ruda-Huta 0-5  1-3  1-3  3-1  1-4  0-1  2-2  2-1  3-0  3-2       1-0  0-0  3-1  5-0 
 12  Ruch Izbica 0-4  0-2  0-4  0-1  4-4  0-0  0-0  2-1  0-0  1-2  1-2       4-1  3-0  5-2 
 13  Unia Rejowiec 0-3  1-3  2-3  1-1  2-6  0-1  1-2  2-0  2-1  2-2  2-6  3-2       0-3  6-1 
 14  Sawena Sawin 3-10  1-2  0-3  2-4  2-2  1-2  6-1  5-3  2-0  2-5  3-0  0-2  1-3       2-1 
 15  Astra Leśniowice 1-3  0-4  0-4  0-3  2-8  2-2  0-3  2-4  1-1  1-3  0-2  4-3  4-0  1-1      

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Ruch Izbica 0-4 Ogniwo Wierzbica  
Hetman Żółkiewka 5-0 Sawena Sawin  
Unia Białopole 2-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Sparta Rejowiec Fabryczny - Chełmianka II Chełm  
było 5-0, anulowany
Vitrum Wola Uhruska 0-5 Start Krasnystaw  
Astra Leśniowice 1-3 Pławanice Kamień  
Płomień/Włodawianka Włodawa 0-0 Kłos Chełm  
Unia Rejowiec 2-6 Hutnik Ruda-Huta  

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Ogniwo Wierzbica 4-0 Hutnik Ruda-Huta  
Kłos Chełm 2-1 Unia Rejowiec  
Pławanice Kamień 6-8 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Start Krasnystaw 7-0 Astra Leśniowice  
Chełmianka II Chełm - Vitrum Wola Uhruska  
było 4-2, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Sawena Sawin 1-2 Unia Białopole  
Ruch Izbica 0-1 Hetman Żółkiewka  

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Hetman Żółkiewka 0-1 Ogniwo Wierzbica  
Unia Białopole 3-1 Ruch Izbica  
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Sawena Sawin  
Vitrum Wola Uhruska 5-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Astra Leśniowice - Chełmianka II Chełm  
było 6-1, anulowany
Płomień/Włodawianka Włodawa 2-1 Start Krasnystaw  
Unia Rejowiec 2-2 Pławanice Kamień  
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Kłos Chełm  

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Ogniwo Wierzbica 1-0 Kłos Chełm  
Pławanice Kamień 4-1 Hutnik Ruda-Huta  
Start Krasnystaw 8-1 Unia Rejowiec  
Chełmianka II Chełm - Płomień/Włodawianka Włodawa  
było 2-1, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 4-0 Astra Leśniowice  
Sawena Sawin 6-1 Vitrum Wola Uhruska  
Ruch Izbica 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hetman Żółkiewka 2-1 Unia Białopole  

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Unia Białopole 2-0 Ogniwo Wierzbica  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Hetman Żółkiewka  
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Ruch Izbica  
Astra Leśniowice 1-1 Sawena Sawin  
Płomień/Włodawianka Włodawa 1-3 Spółdzielca Siedliszcze  
Unia Rejowiec - Chełmianka II Chełm  
było 3-5, anulowany
Hutnik Ruda-Huta 0-5 Start Krasnystaw  
Kłos Chełm 3-0 Pławanice Kamień  

Kolejka 6 - 7-8 września

Ogniwo Wierzbica 4-2 Pławanice Kamień  
Start Krasnystaw 1-0 Kłos Chełm  
Chełmianka II Chełm - Hutnik Ruda-Huta  
było 2-0, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Unia Rejowiec  
Sawena Sawin 1-2 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Ruch Izbica 5-2 Astra Leśniowice  
Hetman Żółkiewka 4-0 Vitrum Wola Uhruska  
Unia Białopole 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  

Kolejka 7 - 11 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Ogniwo Wierzbica  
Vitrum Wola Uhruska 4-1 Unia Białopole  
Astra Leśniowice 0-3 Hetman Żółkiewka  
Płomień/Włodawianka Włodawa 4-0 Ruch Izbica  
Unia Rejowiec 0-3 Sawena Sawin  
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Kłos Chełm - Chełmianka II Chełm  
było 1-3, anulowany
Pławanice Kamień 0-5 Start Krasnystaw  

Kolejka 8 - 14-15 września

Ogniwo Wierzbica 4-2 Start Krasnystaw  
Chełmianka II Chełm - Pławanice Kamień  
było 5-1, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 3-4 Kłos Chełm  
Sawena Sawin 3-0 Hutnik Ruda-Huta  
Ruch Izbica 4-1 Unia Rejowiec 2 października
Hetman Żółkiewka 3-0 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Unia Białopole 3-2 Astra Leśniowice  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Vitrum Wola Uhruska  

Kolejka 9 - 21-22 września

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Ogniwo Wierzbica  
Astra Leśniowice 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Płomień/Włodawianka Włodawa 5-1 Unia Białopole  
Unia Rejowiec 1-1 Hetman Żółkiewka  
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Ruch Izbica  
Kłos Chełm 3-0 Sawena Sawin  
Pławanice Kamień 3-4 Spółdzielca Siedliszcze  
Start Krasnystaw - Chełmianka II Chełm  
było 7-1, anulowany

Kolejka 10 - 29-30 września

Ogniwo Wierzbica - Chełmianka II Chełm  
było 1-2, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 0-4 Start Krasnystaw  
Sawena Sawin 2-5 Pławanice Kamień  
Ruch Izbica 4-4 Kłos Chełm  
Hetman Żółkiewka 7-1 Hutnik Ruda-Huta  
Unia Białopole 4-1 Unia Rejowiec  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Vitrum Wola Uhruska 10-2 Astra Leśniowice  

Kolejka 11 - 5-6 października

Astra Leśniowice 0-4 Ogniwo Wierzbica  
Płomień/Włodawianka Włodawa 3-1 Vitrum Wola Uhruska  
Unia Rejowiec 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Białopole  
Kłos Chełm 1-1 Hetman Żółkiewka  
Pławanice Kamień 2-4 Ruch Izbica  
Start Krasnystaw 7-0 Sawena Sawin  
Chełmianka II Chełm - Spółdzielca Siedliszcze  
było 3-1, anulowany

Kolejka 12 - 12-13 października

Ogniwo Wierzbica 4-2 Spółdzielca Siedliszcze 22-23 marca
Sawena Sawin - Chełmianka II Chełm  
było 5-1, anulowany
Ruch Izbica 0-4 Start Krasnystaw 19 kwietnia
spotkanie nie doszło do skutku także w weekend 22-23 marca i przełożono je ponownie
Hetman Żółkiewka 6-1 Pławanice Kamień 22-23 marca
Unia Białopole 0-2 Kłos Chełm 22-23 marca
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-3 Hutnik Ruda-Huta  
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Unia Rejowiec 22-23 marca
Astra Leśniowice 0-4 Płomień/Włodawianka Włodawa 22-23 marca

Kolejka 13 - 19-20 października

Płomień/Włodawianka Włodawa 4-1 Ogniwo Wierzbica  
Unia Rejowiec 6-1 Astra Leśniowice  
Hutnik Ruda-Huta 2-2 Vitrum Wola Uhruska  
Kłos Chełm 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Pławanice Kamień 3-2 Unia Białopole  
Start Krasnystaw 0-2 Hetman Żółkiewka  
Chełmianka II Chełm - Ruch Izbica  
było 5-0, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Sawena Sawin  

Kolejka 14 - 26-27 października

Ogniwo Wierzbica 7-4 Sawena Sawin  
Ruch Izbica 2-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Hetman Żółkiewka - Chełmianka II Chełm  
było 0-2, anulowany
Unia Białopole 0-4 Start Krasnystaw  
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 Pławanice Kamień  
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Kłos Chełm  
Astra Leśniowice 0-2 Hutnik Ruda-Huta  
Płomień/Włodawianka Włodawa 6-0 Unia Rejowiec  

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Unia Rejowiec 2-3 Ogniwo Wierzbica  
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Kłos Chełm 3-0 Astra Leśniowice  
Pławanice Kamień 3-4 Vitrum Wola Uhruska  
Start Krasnystaw 5-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Chełmianka II Chełm - Unia Białopole  
było 3-2, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Hetman Żółkiewka  
Sawena Sawin 0-2 Ruch Izbica  

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pauza: Sparta Rejowiec Fabryczny.
 
Ogniwo Wierzbica 0-1 Ruch Izbica  
Sawena Sawin 2-4 Hetman Żółkiewka  
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Unia Białopole  
Start Krasnystaw 5-0 Vitrum Wola Uhruska  
Pławanice Kamień 3-2 Astra Leśniowice  
Kłos Chełm 1-0 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Unia Rejowiec  

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Pauza: Vitrum Wola Uhruska.
 
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Ogniwo Wierzbica  
Unia Rejowiec 2-6 Kłos Chełm  
Płomień/Włodawianka Włodawa 4-1 Pławanice Kamień  
Astra Leśniowice 1-3 Start Krasnystaw  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Unia Białopole 5-0 Sawena Sawin  
Hetman Żółkiewka 4-1 Ruch Izbica  

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Ogniwo Wierzbica 0-3 Hetman Żółkiewka  
Ruch Izbica 0-0 Unia Białopole  
Sawena Sawin 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Vitrum Wola Uhruska  
Start Krasnystaw 3-1 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Pławanice Kamień 7-2 Unia Rejowiec  
Kłos Chełm 4-2 Hutnik Ruda-Huta  

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Pauza: Płomień/Włodawianka Włodawa.
 
Kłos Chełm 0-2 Ogniwo Wierzbica  
Hutnik Ruda-Huta 3-2 Pławanice Kamień  
Unia Rejowiec 0-3 Start Krasnystaw  
Astra Leśniowice 2-4 Spółdzielca Siedliszcze  
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Sawena Sawin  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ruch Izbica  
Unia Białopole 0-1 Hetman Żółkiewka  

Kolejka 20 - 1 maja

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Ogniwo Wierzbica 3-0 Unia Białopole  
Hetman Żółkiewka 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Ruch Izbica 0-0 Vitrum Wola Uhruska  
Sawena Sawin 2-1 Astra Leśniowice  
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Start Krasnystaw 4-2 Hutnik Ruda-Huta  
Pławanice Kamień 4-3 Kłos Chełm  

Kolejka 21 - 3-4 maja

Pauza: Hutnik Ruda-Huta.
 
Pławanice Kamień 2-4 Ogniwo Wierzbica  
Kłos Chełm 0-2 Start Krasnystaw  
Unia Rejowiec 2-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Płomień/Włodawianka Włodawa 5-0 Sawena Sawin  
Astra Leśniowice 4-3 Ruch Izbica  
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Hetman Żółkiewka  
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Unia Białopole  

Kolejka 22 - 10-11 maja

Pauza: Kłos Chełm.
 
Ogniwo Wierzbica 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Unia Białopole 7-0 Vitrum Wola Uhruska  
Hetman Żółkiewka 3-1 Astra Leśniowice  
Ruch Izbica 0-2 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Sawena Sawin 1-3 Unia Rejowiec  
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Hutnik Ruda-Huta  
Start Krasnystaw 6-0 Pławanice Kamień  

Kolejka 23 - 17-18 maja

Pauza: Pławanice Kamień.
 
Start Krasnystaw 1-1 Ogniwo Wierzbica  
Kłos Chełm 5-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Sawena Sawin  
Unia Rejowiec 3-2 Ruch Izbica  
Płomień/Włodawianka Włodawa 5-0 Hetman Żółkiewka  
Astra Leśniowice 2-2 Unia Białopole  
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pauza: Start Krasnystaw.
 
Ogniwo Wierzbica 0-1 Vitrum Wola Uhruska  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Astra Leśniowice  
Unia Białopole 1-0 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Hetman Żółkiewka 2-2 Unia Rejowiec  
Ruch Izbica 1-2 Hutnik Ruda-Huta  
Sawena Sawin 2-2 Kłos Chełm  
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Pławanice Kamień  

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Ogniwo Wierzbica.
 
Start Krasnystaw 7-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Pławanice Kamień 7-2 Sawena Sawin  
Kłos Chełm 0-1 Ruch Izbica  
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Hetman Żółkiewka  
Unia Rejowiec 0-1 Unia Białopole  
Płomień/Włodawianka Włodawa 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Astra Leśniowice 0-3 Vitrum Wola Uhruska  

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Pauza: Spółdzielca Siedliszcze.
 
Ogniwo Wierzbica 8-0 Astra Leśniowice  
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Unia Rejowiec  
Unia Białopole 2-1 Hutnik Ruda-Huta  
Hetman Żółkiewka 1-2 Kłos Chełm  
Ruch Izbica 1-2 Pławanice Kamień  
Sawena Sawin 3-10 Start Krasnystaw  

Kolejka 27 - 14-15 czerwca

Pauza: Sawena Sawin.
 
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Ogniwo Wierzbica  
Start Krasnystaw 7-0 Ruch Izbica  
Pławanice Kamień 3-1 Hetman Żółkiewka  
Kłos Chełm 0-1 Unia Białopole  
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Unia Rejowiec 1-2 Vitrum Wola Uhruska  
Płomień/Włodawianka Włodawa 8-0 Astra Leśniowice  

Kolejka 28 - 19 czerwca

Pauza: Ruch Izbica.
 
Ogniwo Wierzbica 1-0 Płomień/Włodawianka Włodawa  
Astra Leśniowice 4-0 Unia Rejowiec  
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Hutnik Ruda-Huta  
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Kłos Chełm  
Unia Białopole 2-2 Pławanice Kamień  
Hetman Żółkiewka 3-2 Start Krasnystaw  
Sawena Sawin 5-3 Spółdzielca Siedliszcze  

Kolejka 29 - 22 czerwca

Pauza: Hetman Żółkiewka.
 
Sawena Sawin 0-3 Ogniwo Wierzbica  
Spółdzielca Siedliszcze 2-0 Ruch Izbica  
Start Krasnystaw 6-1 Unia Białopole  
Pławanice Kamień 8-3 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Kłos Chełm 3-1 Vitrum Wola Uhruska  
Hutnik Ruda-Huta 5-0 Astra Leśniowice  
Unia Rejowiec 1-3 Płomień/Włodawianka Włodawa  

Kolejka 30 - 29 czerwca

Pauza: Unia Białopole.
 
Ogniwo Wierzbica 0-1 Unia Rejowiec  
Płomień/Włodawianka Włodawa 3-2 Hutnik Ruda-Huta  
Astra Leśniowice 2-8 Kłos Chełm  
Vitrum Wola Uhruska 3-3 Pławanice Kamień  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Start Krasnystaw  
Hetman Żółkiewka 2-3 Spółdzielca Siedliszcze  
Ruch Izbica 3-0 Sawena Sawin

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=