Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Zespół Juniorów tabela i wyniki
 

Zespół Juniorów

 

Górny rząd od lewej: Marcin Walaszek, Mateusz Walaszek, Paweł Wielgus, Mateusz Iwaniuk, Marek Sierpiński,
Rafał Klimiuk, Alan Reps.
Dolny rząd od lewej:
Daniel Szarpak (asystent trenera), Patryk Pastuszak,
Michał Demczuk, Michał Wielgus, Krystian Czerpak.



Bramkarze:

 Iwaniuk Mateusz (1991).

 

Obrońcy:

Klimiuk Rafał (1991), Tokarski Kamil (1990), Demczuk Michał (1989), Wielgus Michał (1990).

 

Pomocnicy:

 Walaszek Marcin (1991) Łubkowski Damian (1992), Lawtak Paweł (1992), Kruczyński Grzegorz (1990) Pastuszak Patryk (1992) Dyszkowan Jakub (1992) Alan Reps(1991)

 

Napastnicy:

 Sierpiński Marek (1990), Dybek Paweł (1991).


Tabela

  Klasa Okręgowa Juniorów

lokata

Klub

Ilość gier

Ilość punktów

Stosunek bramek

1

Pławanice Kamień

24

59

100-36

2

Ogniwo Wierzbica

24

55

79-34

3

Kłos Chełm

24

47

59-49

4

Włodawianka Włodawa

24

47

64-31

5

Frassati Fajsławice

24

38

55-49

6

Agros Suchawa

24

36

63-42

7

Vitrum Wola Uhruska

24

34

32-46

8

Brat Cukrownik Siennica Nad.

24

34

77-47

9

Ruch Izbica

24

29

40-55

10

Hetman Żółkiewka

24

25

50-65

11

Sawena Sawin

24

16

29-91

12

Vojsławia Wojsławice

24

15

36-90

13

Spółdzielca Siedliszcze

24

9

27-84






































Kolejka 14 - 29/30 marca 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Vojsławia Wojsławice 0-2 Włodawianka Włodawa   30 marca, 15:00
Hetman Żółkiewka 0-2 Vitrum Wola Uhruska   30 marca, 15:00
Pławanice Kamień 6-1 Kłos Chełm   30 marca, 15:00
Ruch Izbica 0-2 Frassati Fajsławice   30 marca, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Sawena Sawin   30 marca, 15:00
Ogniwo Wierzbica 5-1 Agros Suchawa   30 marca, 15:00
Brat Siennica Nadolna - Pauzował 
  30 marca, 15:00

 

Kolejka 15 - 5/6 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Ogniwo Wierzbica 12-0 Vojsławia Wojsławice  
Brat Siennica Nadolna 5-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Sawena Sawin 1-1 Ruch Izbica  
Frassati Fajsławice 2-6 Pławanice Kamień  
Kłos Chełm 2-0 Hetman Żółkiewka  
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Włodawianka Włodawa  
Agros Suchawa - Pauzował
 

 

Kolejka 16 - 12/13 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Vojsławia Wojsławice 1-5 Vitrum Wola Uhruska  
Włodawianka Włodawa 4-0 Kłos Chełm  
Hetman Żółkiewka 2-3 Frassati Fajsławice  
Pławanice Kamień 6-2 Sawena Sawin  
Ruch Izbica 3-1 Brat Siennica Nadolna  
Spółdzielca Siedliszcze 0-2 Agros Suchawa  
Ogniwo Wierzbica - Pauzował  

 

Kolejka 17 - 19/20 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Pauzował - Vojsławia Wojsławice  
Ogniwo Wierzbica 8-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Agros Suchawa 0-1 Ruch Izbica  
Brat Siennica Nadolna 4-2 Pławanice Kamień  
Sawena Sawin 0-5 Hetman Żółkiewka  
Frassati Fajsławice 2-4 Włodawianka Włodawa  
Kłos Chełm 1-0 Vitrum Wola Uhruska  

 

Kolejka 18 - 26/27 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Vojsławia Wojsławice 6-0 Kłos Chełm  
Vitrum Wola Uhruska 5-1 Frassati Fajsławice  
Włodawianka Włodawa - Sawena Sawin nie odbył się  
Hetman Żółkiewka 2-3 Brat Siennica Nadolna  
Pławanice Kamień 2-2 Agros Suchawa  
Ruch Izbica 1-3 Ogniwo Wierzbica  
Spółdzielca Siedliszcze - Pauzował  

 

Kolejka 19 - 03/04 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice nie odbył się  
Ruch Izbica
- Pauzował  
Ogniwo Wierzbica 3-2 Pławanice Kamień  
Agros Suchawa 2-3 Hetman Żółkiewka  
Brat Siennica Nadolna 2-5 Włodawianka Włodawa  
Sawena Sawin 2-0 Vitrum Wola Uhruska  
Frassati Fajsławice 4-2 Kłos Chełm  

 

Kolejka 20 - 10/11 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Vojsławia Wojsławice 3-1 Frassati Fajsławice  
Kłos Chełm 4-1 Sawena Sawin  
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Brat Siennica Nadolna  
Włodawianka Włodawa 2-1 Agros Suchawa  
Hetman Żółkiewka 3-6 Ogniwo Wierzbica  
Pławanice Kamień - Pauzował  
Ruch Izbica - Spółdzielca Siedliszcze nie odbył się  

 

Kolejka 21 - 17/18 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Ruch Izbica 3-0
(vo)
Vojsławia Wojsławice  
Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Pławanice Kamień  
Hetman Żółkiewka - Pauzował  
Ogniwo Wierzbica 1-5 Włodawianka Włodawa  
Agros Suchawa 1-3 Vitrum Wola Uhruska  
Brat Siennica Nadolna 2-4 Kłos Chełm  
Sawena Sawin 1-2 Frassati Fajsławice  

 

Kolejka 22 - 24/25 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Vojsławia Wojsławice 3-0 Sawena Sawin  
Frassati Fajsławice 2-3 Brat Siennica Nadolna  
Kłos Chełm 3-0 Agros Suchawa  
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Ogniwo Wierzbica  
Włodawianka Włodawa - Pauzował  
Hetman Żółkiewka 6-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Pławanice Kamień 3-1 Ruch Izbica  

 

Kolejka 23 - 31 maj/01 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Pławanice Kamień 7-1 Vojsławia Wojsławice  
Ruch Izbica 1-0 Hetman Żółkiewka  
Spółdzielca Siedliszcze 0-4 Włodawianka Włodawa  
Vitrum Wola Uhruska - Pauzował  
Ogniwo Wierzbica 2-1 Kłos Chełm  
Agros Suchawa 3-0
(vo)
Frassati Fajsławice  
Brat Siennica Nadolna 4-0 Sawena Sawin  

 

Kolejka 24 - 07/08 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Vojsławia Wojsławice 1-3 Brat Siennica Nadolna  
Sawena Sawin 0-6 Agros Suchawa  
Frassati Fajsławice 1-2 Ogniwo Wierzbica  
Kłos Chełm - Pauzował  
Vitrum Wola Uhruska
goście nie przyjechali
3-0
(wo)
Spółdzielca Siedliszcze  
Włodawianka Włodawa 7-0 Ruch Izbica  
Hetman Żółkiewka 0-5 Pławanice Kamień  

 

Kolejka 25 - 14/15 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

 

Hetman Żółkiewka 2-2 Vojsławia Wojsławice  
Pławanice Kamień 2-1 Włodawianka Włodawa  
Ruch Izbica 2-3 Vitrum Wola Uhruska  
Spółdzielca Siedliszcze 3-5 Kłos Chełm  
Frassati Fajsławice - Pauzował  
Ogniwo Wierzbica 8-0 Sawena Sawin  
Agros Suchawa 2-2 Brat Siennica Nadolna  

 

Kolejka 26 - 21/22 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)
Vojsławia Wojsławice 3-5 Agros Suchawa  
Brat Siennica Nadolna 3-3 Ogniwo Wierzbica  
Sawena Sawin - Pauzował  
Frassati Fajsławice - Spółdzielca Siedliszcze nie odbył się  
Kłos Chełm 1-1 Ruch Izbica  
Vitrum Wola Uhruska 0-2 Pławanice Kamień  
Włodawianka Włodawa 4-1 Hetman Żółkiewka

 


 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=