Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki sezon 2010 - 2011
 
 

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Wierzbica 26 56 18 2 6 78-39 9 2 2 47-19 9 0 4 31-20            
2.  GKS Pławanice/Kamień 26 53 16 5 5 80-38 9 2 2 54-14 7 3 3 26-24            
3.  Brat Siennica Nadolna 26 51 15 6 5 48-28 7 3 3 24-16 8 3 2 24-12            
4.  Hetman Żółkiewka (s) 26 44 13 5 8 70-38 8 1 4 42-15 5 4 4 28-23            
5.  Frassati Fajsławice 26 41 12 5 9 53-46 8 2 3 36-24 4 3 6 17-22            
6.  Vitrum Wola Uhruska 26 40 11 7 8 37-44 7 5 1 23-15 4 2 7 14-29 2 3 1 0 1 2-2
7.  Granica Dorohusk 26 40 12 4 10 46-32 8 3 2 31-15 4 1 8 15-17 2 3 1 0 1 2-2
8.  Tatran Kraśniczyn 26 36 9 9 8 39-51 8 4 1 23-11 1 5 7 16-40            
9.  Ruch Izbica 26 31 9 4 13 39-45 6 3 4 24-16 3 1 9 15-29 2 4 1 1 0 3-1
10.  Kłos Chełm 26 31 9 4 13 45-46 6 2 5 27-24 3 2 8 18-22 2 1 0 1 1 1-3
11.  Start II Krasnystaw (b) 26 28 8 4 14 38-47 4 2 7 16-18 4 2 7 22-29            
12.  Unia Białopole 26 24 7 3 16 37-65 6 2 5 17-20 1 1 11 20-45            
13.  Agros Suchawa 26 21 7 0 19 30-69 6 0 7 19-29 1 0 12 11-40            
14.  Sawena Sawin (b) 26 19 5 4 17 35-87 3 0 10 18-38 2 4 7 17-49            

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Ogniwo Wierzbica      2-2  0-1  1-3  5-2  3-0  3-2  6-1  5-0  4-3  2-0  8-3  6-0  2-2 
 2  GKS Pławanice/Kamień 8-0       0-1  2-4  3-1  1-1  1-0  3-0  4-0  3-3  6-1  7-3  4-0  12-0 
 3  Brat Siennica Nadolna 0-3  4-0       2-0  0-0  2-0  3-0  3-6  3-1  1-0  1-3  0-0  3-1  2-2 
 4  Hetman Żółkiewka 2-3  3-4  1-1       2-0  4-0  0-2  6-0  4-0  3-1  2-3  3-0  2-1  10-0 
 5  Frassati Fajsławice 2-0  4-1  4-2  3-3       1-2  0-0  4-1  3-2  3-2  3-4  5-3  2-1  2-3 
 6  Vitrum Wola Uhruska 0-2  1-1  0-0  3-2  1-1       1-0  2-2  2-1  1-0  2-2  1-0  4-1  5-3 
 7  Granica Dorohusk 0-2  2-2  2-1  1-3  1-1  2-1       1-1  3-1  2-0  2-0  3-2  8-0  4-1 
 8  Tatran Kraśniczyn 4-2  0-1  1-1  1-1  2-1  2-2  2-1       2-1  1-0  1-1  2-0  2-0  3-0 
 9  Ruch Izbica 0-2  0-2  1-2  1-1  5-1  4-0  1-4  1-1       2-0  1-0  4-1  2-0  2-2 
 10  Kłos Chełm 0-2  0-4  1-3  1-1  1-3  4-0  1-2  4-0  1-1       4-3  4-3  3-2  3-0 
 11  Start II Krasnystaw 1-3  3-4  0-1  3-1  0-1  2-3  1-0  1-1  0-1  0-0       2-1  2-0  1-2 
 12  Unia Białopole 2-1  1-2  1-5  3-1  1-0  1-2  3-1  1-1  1-0  0-3  3-0       0-4  0-0 
 13  Agros Suchawa 0-7  3-1  1-2  1-4  1-2  0-3  1-0  4-1  0-3  0-3*  1-0  4-1       3-2 
 14  Sawena Sawin 1-4  1-2  0-4  1-4  0-4  3-0  0-3  4-1  1-4  2-3  1-5  2-3  2-1      

 

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Hetman Żółkiewka 2-3 Ogniwo Wierzbica  22 sierpnia 16:00
Brat Siennica Nadolna 1-3 Start II Krasnystaw  20 sierpnia 17:00
GKS Pławanice/Kamień 7-3 Unia Białopole  22 sierpnia 13:00
Kłos Chełm 3-0 Sawena Sawin  22 sierpnia 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-1 Granica Dorohusk  21 sierpnia 13:00
Frassati Fajsławice 1-2 Vitrum Wola Uhruska  22 sierpnia 17:00
Agros Suchawa 0-2 Ruch Izbica  22 sierpnia 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Ogniwo Wierzbica 5-0 Ruch Izbica 28 sierpnia 12:00 
Vitrum Wola Uhruska 4-1 Agros Suchawa 29 sierpnia 13:00 
Granica Dorohusk 1-1 Frassati Fajsławice 28 sierpnia 17:00 
Sawena Sawin 4-1 Tatran Kraśniczyn 29 sierpnia 13:00 
Unia Białopole 0-3 Kłos Chełm 29 sierpnia 15:00 
Start II Krasnystaw 3-4 GKS Pławanice/Kamień 29 sierpnia 13:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Brat Siennica Nadolna 29 sierpnia 16:00 

Kolejka 3 - 1 września

Brat Siennica Nadolna 0-3 Ogniwo Wierzbica 1 września, 17:15
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Hetman Żółkiewka 1 września, 17:15
Kłos Chełm 4-3 Start II Krasnystaw  
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
i złego stanu boiska
Tatran Kraśniczyn 2-0 Unia Białopole  
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
i złego stanu boiska
Frassati Fajsławice 2-3 Sawena Sawin 1 września, 17:15
Agros Suchawa 1-0 Granica Dorohusk  
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
i złego stanu boiska
Ruch Izbica 4-0 Vitrum Wola Uhruska  
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
i złego stanu boiska

 

Kolejka 4 - 4-5 września

Ogniwo Wierzbica 3-0 Vitrum Wola Uhruska 4 września, 11:00
Granica Dorohusk 3-1 Ruch Izbica 5 września, 13:00
Sawena Sawin 2-1 Agros Suchawa 5 września, 13:00
Unia Białopole 1-0 Frassati Fajsławice 5 września, 15:00
Start II Krasnystaw 1-1 Tatran Kraśniczyn 5 września, 10:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Kłos Chełm 4 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-0 GKS Pławanice/Kamień 5 września, 13:00

Kolejka 5 - 11-12 września

GKS Pławanice/Kamień 2-2 Ogniwo Wierzbica 12 września, 15:00
Kłos Chełm 1-3 Brat Siennica Nadolna 12 września, 13:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Hetman Żółkiewka 12 września, 13:00
Frassati Fajsławice 3-4 Start II Krasnystaw 11 września, 16:00
Agros Suchawa 4-1 Unia Białopole 12 września, 13:00
Ruch Izbica 2-2 Sawena Sawin 12 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Granica Dorohusk 12 września, 15:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Ogniwo Wierzbica 3-2 Granica Dorohusk 19 września, 14:00
Sawena Sawin 3-0 Vitrum Wola Uhruska 19 września, 13:00
Unia Białopole 1-0 Ruch Izbica 19 września, 15:00
Start II Krasnystaw 2-0 Agros Suchawa 19 września, 15:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Frassati Fajsławice 19 września, 15:00
Brat Siennica Nadolna 3-6 Tatran Kraśniczyn 19 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-3 Kłos Chełm 19 września, 14:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Kłos Chełm 0-2 Ogniwo Wierzbica 25 września, 13:00
Tatran Kraśniczyn 0-1 GKS Pławanice/Kamień 25 września, 13:00
Frassati Fajsławice 4-2 Brat Siennica Nadolna 25 września, 16:00
Agros Suchawa 1-4 Hetman Żółkiewka 25 września, 13:00
Ruch Izbica 1-0 Start II Krasnystaw 25 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Unia Białopole 25 września, 15:00
Granica Dorohusk 4-1 Sawena Sawin 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Ogniwo Wierzbica 2-2 Sawena Sawin 3 października, 14:00
Unia Białopole 3-1 Granica Dorohusk 3 października, 15:00
Start II Krasnystaw 2-3 Vitrum Wola Uhruska 2 października, 12:00
Hetman Żółkiewka 4-0 Ruch Izbica 3 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 3-1 Agros Suchawa 3 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-1 Frassati Fajsławice 3 października, 15:00
Kłos Chełm 4-0 Tatran Kraśniczyn 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Tatran Kraśniczyn 4-2 Ogniwo Wierzbica 10 października, 13:00
Frassati Fajsławice 3-2 Kłos Chełm 10 października, 15:00
Agros Suchawa 3-1 GKS Pławanice/Kamień 10 października, 13:00
Ruch Izbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 10 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 3-2 Hetman Żółkiewka 10 października, 14:00
Granica Dorohusk 2-0 Start II Krasnystaw 9 października, 14:00
Sawena Sawin 2-3 Unia Białopole 10 października, 13:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Ogniwo Wierzbica 8-3 Unia Białopole 17 października, 12:00
Start II Krasnystaw 1-2 Sawena Sawin 17 października, 12:00
Hetman Żółkiewka 0-2 Granica Dorohusk 17 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Vitrum Wola Uhruska 17 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 4-0 Ruch Izbica 17 października, 15:00
Kłos Chełm 3-2 Agros Suchawa 17 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-1 Frassati Fajsławice 17 października, 13:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Frassati Fajsławice
przerwany w 82. minucie
z powodu wylądowania
śmigłowca ratunkowego

2-0 Ogniwo Wierzbica 24 października, 14:00
Agros Suchawa 4-1 Tatran Kraśniczyn  
Ruch Izbica 2-0 Kłos Chełm 24 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 GKS Pławanice/Kamień 24 października, 14:00
Granica Dorohusk 2-1 Brat Siennica Nadolna 23 października, 14:00
Sawena Sawin 1-4 Hetman Żółkiewka 24 października, 13:00
Unia Białopole 3-0 Start II Krasnystaw 24 października, 13:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Ogniwo Wierzbica 2-0 Start II Krasnystaw 30 października, 12:00
Hetman Żółkiewka 3-0 Unia Białopole 31 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Sawena Sawin 31 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 1-0 Granica Dorohusk 31 października, 14:00
Kłos Chełm 4-0 Vitrum Wola Uhruska 31 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-1 Ruch Izbica 31 października, 13:00
Frassati Fajsławice 2-1 Agros Suchawa 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Agros Suchawa 0-7 Ogniwo Wierzbica 7 listopada, 13:00
Ruch Izbica 5-1 Frassati Fajsławice 7 listopada, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Tatran Kraśniczyn 7 listopada, 14:00
Granica Dorohusk 2-0 Kłos Chełm 6 listopada, 13:00
Sawena Sawin 1-2 GKS Pławanice/Kamień 7 listopada, 13:00
Unia Białopole 1-5 Brat Siennica Nadolna 7 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-3 Start II Krasnystaw 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 1-3 Hetman Żółkiewka 3 kwietnia, 16:00
Start II Krasnystaw 0-1 Brat Siennica Nadolna 3 kwietnia, 13:00 
Unia Białopole 1-2 GKS Pławanice/Kamień 3 kwietnia, 16:00
Sawena Sawin 2-3 Kłos Chełm 3 kwietnia, 13:00
Granica Dorohusk 1-1 Tatran Kraśniczyn 3 kwietnia, 13:00 
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Frassati Fajsławice 3 kwietnia, 16:00 
Agros Suchawa 0-3 Ruch Izbica 3 kwietnia, 16:00 

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Ruch Izbica 0-2 Ogniwo Wierzbica 9 kwietnia, 15:00 
Agros Suchawa 0-3 Vitrum Wola Uhruska 10 kwietnia, 16:00
Frassati Fajsławice 0-0 Granica Dorohusk 10 kwietnia, 16:00 
Tatran Kraśniczyn 3-0 Sawena Sawin 10 kwietnia, 16:00
Kłos Chełm 4-3 Unia Białopole 10 kwietnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 6-1 Start II Krasnystaw 10 kwietnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Hetman Żółkiewka 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 0-1 Brat Siennica Nadolna 17 kwietnia, 17:00 
Hetman Żółkiewka 3-4 GKS Pławanice/Kamień 17 kwietnia, 16:00
Start II Krasnystaw 0-0 Kłos Chełm 16 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 1-1 Tatran Kraśniczyn 17 kwietnia, 16:00
Sawena Sawin 0-4 Frassati Fajsławice 17 kwietnia, 16:00
Granica Dorohusk 8-0 Agros Suchawa 17 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Ruch Izbica 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia - 1 maja wszystkie spotkania o godzinie 16:00

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Ogniwo Wierzbica      
Ruch Izbica 1-4 Granica Dorohusk      
Agros Suchawa 3-2 Sawena Sawin      
Frassati Fajsławice 5-3 Unia Białopole      
Tatran Kraśniczyn 1-1 Start II Krasnystaw      
Kłos Chełm 1-1 Hetman Żółkiewka      
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Brat Siennica Nadolna      

Kolejka 18 - 7-8 maja

Ogniwo Wierzbica 0-8 GKS Pławanice/Kamień  8 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 1-0 Kłos Chełm  8 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 6-0 Tatran Kraśniczyn  8 maja, 16:00
Start II Krasnystaw 0-1 Frassati Fajsławice  8 maja, 16:00
Unia Białopole 0-4 Agros Suchawa  8 maja, 15:00
Sawena Sawin 1-4 Ruch Izbica  8 maja, 16:00
Granica Dorohusk 2-1 Vitrum Wola Uhruska  7 maja, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 maja

Granica Dorohusk 0-2 Ogniwo Wierzbica  14 maja, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 5-3 Sawena Sawin  15 maja, 16:00
Ruch Izbica 4-1 Unia Białopole  15 maja, 16:00
Agros Suchawa 1-0 Start II Krasnystaw  15 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 3-3 Hetman Żółkiewka  15 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Brat Siennica Nadolna  15 maja, 16:00
Kłos Chełm 0-4 GKS Pławanice/Kamień  15 maja, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 maja

Ogniwo Wierzbica 4-3 Kłos Chełm 22 maja, 14:00      
GKS Pławanice/Kamień 3-0 Tatran Kraśniczyn 22 maja, 16:00      
Brat Siennica Nadolna 0-0 Frassati Fajsławice 22 maja, 16:00      
Hetman Żółkiewka 2-1 Agros Suchawa 22 maja, 16:00      
Start II Krasnystaw 0-1 Ruch Izbica 21 maja, 16:00      
Unia Białopole 1-2 Vitrum Wola Uhruska 22 maja, 15:00      
Sawena Sawin 0-3 Granica Dorohusk 22 maja, 16:00      

Kolejka 21 - 28-29 maja

Sawena Sawin 1-4 Ogniwo Wierzbica 29 maja, 16:00 
Granica Dorohusk 3-2 Unia Białopole 28 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Start II Krasnystaw 29 maja, 16:00 
Ruch Izbica 1-1 Hetman Żółkiewka 29 maja, 16:00
Agros Suchawa 1-2 Brat Siennica Nadolna 29 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 4-1 GKS Pławanice/Kamień 29 maja, 17:00 
Tatran Kraśniczyn 1-0 Kłos Chełm 29 maja, 16:00 

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

Ogniwo Wierzbica 6-1 Tatran Kraśniczyn 5 czerwca, 14:00 
Kłos Chełm 1-3 Frassati Fajsławice 5 czerwca, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-0 Agros Suchawa 5 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-1 Ruch Izbica 5 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 4-0 Vitrum Wola Uhruska 5 czerwca, 16:00
Start II Krasnystaw 1-0 Granica Dorohusk 5 czerwca, 15:00
Unia Białopole 0-0 Sawena Sawin 5 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 8 czerwca

Unia Białopole 2-1 Ogniwo Wierzbica  8 czerwca, 17:15
Sawena Sawin 1-5 Start II Krasnystaw  8 czerwca, 17:15
Granica Dorohusk 1-3 Hetman Żółkiewka  8 czerwca, 17:15
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Brat Siennica Nadolna  8 czerwca, 17:15
Ruch Izbica 0-2 GKS Pławanice/Kamień  8 czerwca, 17:15
Agros Suchawa
na boisku 3-2; w drużynie
gospodarzy wystąpił
nieuprawniony zawodnik
0-3
(wo)
Kłos Chełm  8 czerwca, 17:15
Frassati Fajsławice 4-1 Tatran Kraśniczyn  8 czerwca, 17:15

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Ogniwo Wierzbica 5-2 Frassati Fajsławice 12 czerwca, 14:00 
Tatran Kraśniczyn 2-0 Agros Suchawa 12 czerwca, 16:00
Kłos Chełm 1-1 Ruch Izbica 12 czerwca, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 1-1 Vitrum Wola Uhruska 12 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-0 Granica Dorohusk 11 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 10-0 Sawena Sawin 12 czerwca, 16:00
Start II Krasnystaw 2-1 Unia Białopole 11 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Start II Krasnystaw 1-3 Ogniwo Wierzbica  19 czerwc, 17:00
Unia Białopole 3-1 Hetman Żółkiewka  19 czerwc, 17:00
Sawena Sawin 0-4 Brat Siennica Nadolna  19 czerwc, 17:00
Granica Dorohusk 2-2 GKS Pławanice/Kamień  19 czerwc, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Kłos Chełm  19 czerwc, 17:00
Ruch Izbica 1-1 Tatran Kraśniczyn  19 czerwc, 17:00
Agros Suchawa 1-2 Frassati Fajsławice  19 czerwc, 17:00

Kolejka 26 - 26 czerwca

Ogniwo Wierzbica 6-0 Agros Suchawa  26 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 3-2 Ruch Izbica  26 czerwca, 17:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Vitrum Wola Uhruska  26 czerwca, 17:00
Kłos Chełm 1-2 Granica Dorohusk  26 czerwca, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 12-0 Sawena Sawin  26 czerwca, 17:00
Brat Siennica Nadolna 0-0 Unia Białopole  26 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 2-3 Start II Krasnystaw



 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=