Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki sezon 2004/2005
 
Tabela

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włodawianka Włodawa 26 76 25 1 0 112-16 12 1 0 57-8 13 0 0 55-8            
2.  Start Krasnystaw 26 65 21 2 3 86-32 10 1 2 39-17 11 1 1 47-15            
3.  Unia Białopole 26 59 19 2 5 89-26 10 0 3 55-15 9 2 2 34-11            
4.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 51 16 3 7 48-32 10 1 2 26-11 6 2 5 22-21            
5.  Hetman Żółkiewka 26 38 11 5 10 34-41 8 1 4 19-14 3 4 6 15-27            
6.  Ruch Izbica 26 35 9 8 9 45-38 5 4 4 26-15 4 4 5 19-23            
7.  Ogniwo Wierzbica 26 31 9 4 13 43-50 5 3 5 22-22 4 1 8 21-28            
8.  Spółdzielca Siedliszcze 26 30 9 3 14 39-54 5 2 6 19-18 4 1 8 20-36            
9.  Pławanice Kamień 26 26 7 5 14 55-78 3 1 9 32-44 4 4 5 23-34 2 3 1 0 1 6-4
10.  Hutnik Ruda-Huta 26 26 8 2 16 31-53 5 1 7 19-28 3 1 9 12-25 2 3 1 0 1 4-6
11.  Kłos Chełm 26 23 7 2 17 34-64 3 1 9 20-31 4 1 8 14-33            
12.  Hutnik Dubeczno 26 21 6 3 17 41-67 4 3 6 28-30 2 0 11 13-37 2 6 2 0 0 7-2
13.  Vitrum Wola Uhruska 26 21 6 3 17 26-58 2 2 9 11-32 4 1 8 15-26 2 0 0 0 2 2-7
14.  Granica Dorohusk 26 20 5 5 16 28-102 2 3 8 16-37 3 2 8 12-65            

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Włodawianka Włodawa      2-1  4-1  3-2  6-0  5-0  6-2  9-1  9-0  4-0  2-1  1-0  6-0  0-0 
 2  Start Krasnystaw 0-4       0-3  1-1  4-1  5-2  4-1  4-1  6-1  3-2  4-1  1-0  3-0  4-0 
 3  Unia Białopole 0-2  2-3       0-1  4-2  1-0  3-2  5-0  4-1  7-1  7-1  9-2  1-0  12-0 
 4  Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2  0-1  3-1       3-0  1-1  1-0  5-2  2-1  1-0  1-0  4-1  2-0  3-2 
 5  Hetman Żółkiewka 0-4  0-1  0-0  2-0       1-0  3-0  3-2  1-4  1-0  4-0  1-0  2-1  1-2 
 6  Ruch Izbica 2-4  0-3  1-4  2-0  0-0       0-0  2-0  0-0  1-0  0-2  3-0  2-2  13-0 
 7  Ogniwo Wierzbica 2-4  2-2  0-0  1-2  0-4  3-4       1-2  2-2  2-1  3-0*  2-1  1-0  3-0* 
 8  Spółdzielca Siedliszcze 1-2  1-4  0-2  1-2  3-0  2-0  3-0       1-1  1-0  0-1  3-2  1-2  2-2 
 9  Pławanice Kamień 2-8  2-8  1-3  3-7  0-2  1-4  3-1  0-2       1-2  3-3  6-1  2-3  8-0 
 10  Hutnik Ruda-Huta 1-3  1-5  1-4  2-0  2-3  1-1  2-0  1-0  2-5       1-3  3-0  1-0  1-4 
 11  Kłos Chełm 0-7  0-5  0-1  0-1  1-1  1-3  0-4  1-2  2-3  2-1       2-1  1-2  10-0 
 12  Hutnik Dubeczno 0-6  3-4  0-3  1-2  0-0  1-1  2-4  4-3  0-0  2-4  3-1       4-1  8-1 
 13  Vitrum Wola Uhruska 0-3  2-3  0-8  3-2  3-1  1-3  0-3  0-0  1-4  0-0  0-1  1-3       0-1 
 14  Granica Dorohusk 0-6  0-7  1-4  2-2  1-1  0-0  1-4  1-5  4-1  0-1  5-0  1-2  0-4      

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Hutnik Dubeczno 0-0 Hetman Żółkiewka  
Start Krasnystaw 0-4 Włodawianka Włodawa  
Ruch Izbica 1-4 Unia Białopole  
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Vitrum Wola Uhruska  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Kłos Chełm  
Ogniwo Wierzbica 3-0 Granica Dorohusk  
(wo)
na boisku 0-2
Pławanice Kamień 0-2 Spółdzielca Siedliszcze  

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Hetman Żółkiewka 3-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Granica Dorohusk 4-1 Pławanice Kamień  
Kłos Chełm 0-4 Ogniwo Wierzbica  
Vitrum Wola Uhruska 3-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Unia Białopole 7-1 Hutnik Ruda-Huta  
Włodawianka Włodawa 5-0 Ruch Izbica  
Hutnik Dubeczno 3-4 Start Krasnystaw  

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Start Krasnystaw 4-1 Hetman Żółkiewka  
Ruch Izbica 3-0 Hutnik Dubeczno  
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Włodawianka Włodawa  
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Unia Białopole  
Ogniwo Wierzbica 1-0 Vitrum Wola Uhruska  
Pławanice Kamień 3-3 Kłos Chełm  
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Granica Dorohusk  

Kolejka 4 - 4-5 września

Hetman Żółkiewka 1-2 Granica Dorohusk  
Kłos Chełm 1-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Vitrum Wola Uhruska 1-4 Pławanice Kamień  
Unia Białopole 3-2 Ogniwo Wierzbica  
Włodawianka Włodawa 3-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hutnik Dubeczno 2-4 Hutnik Ruda-Huta  
Start Krasnystaw 5-2 Ruch Izbica  

Kolejka 5 - 11-12 września

Ruch Izbica 0-0 Hetman Żółkiewka 8 września
awansem
Hutnik Ruda-Huta 1-5 Start Krasnystaw 8 września
awansem
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Hutnik Dubeczno  
Ogniwo Wierzbica 2-4 Włodawianka Włodawa  
Pławanice Kamień 1-3 Unia Białopole  
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Vitrum Wola Uhruska  
Granica Dorohusk 5-0 Kłos Chełm  

Kolejka 6 - 18-19 września

Hetman Żółkiewka 4-0 Kłos Chełm  
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Granica Dorohusk  
Unia Białopole 5-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Włodawianka Włodawa 9-0 Pławanice Kamień  
Hutnik Dubeczno 2-4 Ogniwo Wierzbica  
Start Krasnystaw 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Ruch Izbica 1-0 Hutnik Ruda-Huta  

Kolejka 7 - 25-26 września

Hutnik Ruda-Huta 2-3 Hetman Żółkiewka  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Ruch Izbica  
Ogniwo Wierzbica 2-2 Start Krasnystaw  
Pławanice Kamień 6-1 Hutnik Dubeczno  
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Włodawianka Włodawa  
Granica Dorohusk 1-4 Unia Białopole  
Kłos Chełm 1-2 Vitrum Wola Uhruska  

Kolejka 8 - 2-3 października

Hetman Żółkiewka 2-1 Vitrum Wola Uhruska  
Unia Białopole 7-1 Kłos Chełm  
Włodawianka Włodawa 0-0 Granica Dorohusk  
Hutnik Dubeczno 4-3 Spółdzielca Siedliszcze  
Start Krasnystaw 6-1 Pławanice Kamień  
Ruch Izbica 0-0 Ogniwo Wierzbica  
Hutnik Ruda-Huta 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  

Kolejka 9 - 9-10 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Hetman Żółkiewka  
Ogniwo Wierzbica 2-1 Hutnik Ruda-Huta  
Pławanice Kamień 1-4 Ruch Izbica  
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Start Krasnystaw  
Granica Dorohusk 1-2 Hutnik Dubeczno  
Kłos Chełm 0-7 Włodawianka Włodawa  
Vitrum Wola Uhruska 0-8 Unia Białopole 20 października

Kolejka 10 - 16-17 października

Hetman Żółkiewka 0-0 Unia Białopole  
Włodawianka Włodawa 6-0 Vitrum Wola Uhruska  
Hutnik Dubeczno 3-1 Kłos Chełm  
Start Krasnystaw 4-0 Granica Dorohusk  
Ruch Izbica 2-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Hutnik Ruda-Huta 2-5 Pławanice Kamień  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ogniwo Wierzbica  

Kolejka 11 - 23-24 października

Ogniwo Wierzbica 0-4 Hetman Żółkiewka  
Pławanice Kamień 3-7 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Hutnik Ruda-Huta  
Granica Dorohusk 0-0 Ruch Izbica  
Kłos Chełm 0-5 Start Krasnystaw  
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Hutnik Dubeczno  
Unia Białopole 0-2 Włodawianka Włodawa  

Kolejka 12 - 31 października

Hetman Żółkiewka 0-4 Włodawianka Włodawa  
Hutnik Dubeczno 0-3 Unia Białopole  
Start Krasnystaw 3-0 Vitrum Wola Uhruska  
Ruch Izbica 0-2 Kłos Chełm  
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Granica Dorohusk  
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Ogniwo Wierzbica 2-2 Pławanice Kamień  

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pławanice Kamień 0-2 Hetman Żółkiewka  
Spółdzielca Siedliszcze 3-0 Ogniwo Wierzbica  
Granica Dorohusk 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Kłos Chełm 2-1 Hutnik Ruda-Huta  
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Ruch Izbica  
Unia Białopole 2-3 Start Krasnystaw  
Włodawianka Włodawa 1-0 Hutnik Dubeczno  

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Hetman Żółkiewka 1-0 Hutnik Dubeczno 13 kwietnia
Włodawianka Włodawa 2-1 Start Krasnystaw 20 kwietnia
Unia Białopole 1-0 Ruch Izbica 13 kwietnia
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Hutnik Ruda-Huta  
Kłos Chełm 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Granica Dorohusk 1-4 Ogniwo Wierzbica 13 kwietnia
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Pławanice Kamień 13 kwietnia

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Spółdzielca Siedliszcze 3-0 Hetman Żółkiewka 10 kwietnia, 16:00
Pławanice Kamień 8-0 Granica Dorohusk 10 kwietnia, 15:00
mecz przerwano po I połowie z powodu wyjścia na boisko na II połowę tylko 6 zawodników Granicy
Ogniwo Wierzbica 3-0 Kłos Chełm 10 kwietnia, 15:00
(wo)
mecz przerwano przy stanie 0-2 po rozpoczęciu II połowy z powodu nieregulaminowej liczby juniorów w składzie Kłosa
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Vitrum Wola Uhruska 9 kwietnia, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Unia Białopole 10 kwietnia, 15:00
Ruch Izbica 2-4 Włodawianka Włodawa 10 kwietnia, 15:00
Start Krasnystaw 1-0 Hutnik Dubeczno 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Hetman Żółkiewka 0-1 Start Krasnystaw  
Hutnik Dubeczno 1-1 Ruch Izbica  
Włodawianka Włodawa 4-0 Hutnik Ruda-Huta  
Unia Białopole 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Vitrum Wola Uhruska 0-3 Ogniwo Wierzbica  
Kłos Chełm 2-3 Pławanice Kamień  
Granica Dorohusk 1-5 Spółdzielca Siedliszcze  

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Granica Dorohusk 1-1 Hetman Żółkiewka  
Spółdzielca Siedliszcze 0-1 Kłos Chełm  
Pławanice Kamień 2-3 Vitrum Wola Uhruska  
Ogniwo Wierzbica 0-0 Unia Białopole  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Włodawianka Włodawa  
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Hutnik Dubeczno  
Ruch Izbica 0-3 Start Krasnystaw  

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Hetman Żółkiewka 1-0 Ruch Izbica  
Start Krasnystaw 3-2 Hutnik Ruda-Huta  
Hutnik Dubeczno 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Włodawianka Włodawa 6-2 Ogniwo Wierzbica  
Unia Białopole 4-1 Pławanice Kamień  
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Kłos Chełm 10-0 Granica Dorohusk  

Kolejka 19 - 3 maja

Kłos Chełm 1-1 Hetman Żółkiewka  
Granica Dorohusk 0-4 Vitrum Wola Uhruska  
Spółdzielca Siedliszcze 0-2 Unia Białopole  
Pławanice Kamień 2-8 Włodawianka Włodawa  
Ogniwo Wierzbica 2-1 Hutnik Dubeczno  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Start Krasnystaw  
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Ruch Izbica  

Kolejka 20 - 7-8 maja

Hetman Żółkiewka 1-0 Hutnik Ruda-Huta 8 maja, 17:00
Ruch Izbica 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 maja, 17:00
Start Krasnystaw 4-1 Ogniwo Wierzbica 8 maja, 17:00
Hutnik Dubeczno 0-0 Pławanice Kamień 8 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 9-1 Spółdzielca Siedliszcze 8 maja, 15:00
Unia Białopole 12-0 Granica Dorohusk 8 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Kłos Chełm 7 maja, 17:30

Kolejka 21 - 14-15 maja

Vitrum Wola Uhruska 3-1 Hetman Żółkiewka  
Kłos Chełm 0-1 Unia Białopole  
Granica Dorohusk 0-6 Włodawianka Włodawa  
mecz przerwany w 40. minucie przy stanie 0-6
Spółdzielca Siedliszcze 3-2 Hutnik Dubeczno  
Pławanice Kamień 2-8 Start Krasnystaw  
Ogniwo Wierzbica 3-4 Ruch Izbica  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Hutnik Ruda-Huta  

Kolejka 22 - 21-22 maja

Hetman Żółkiewka 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hutnik Ruda-Huta 2-0 Ogniwo Wierzbica  
Ruch Izbica 0-0 Pławanice Kamień  
Start Krasnystaw 4-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Hutnik Dubeczno 8-1 Granica Dorohusk  
Włodawianka Włodawa 2-1 Kłos Chełm  
Unia Białopole 1-0 Vitrum Wola Uhruska  

Kolejka 23 - 28-29 maja

Unia Białopole 4-2 Hetman Żółkiewka  
Vitrum Wola Uhruska 0-3 Włodawianka Włodawa  
Kłos Chełm 2-1 Hutnik Dubeczno  
Granica Dorohusk 0-7 Start Krasnystaw  
Spółdzielca Siedliszcze 2-0 Ruch Izbica  
Pławanice Kamień 1-2 Hutnik Ruda-Huta  
Ogniwo Wierzbica 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Hetman Żółkiewka 3-0 Ogniwo Wierzbica  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Pławanice Kamień  
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Ruch Izbica 13-0 Granica Dorohusk  
Start Krasnystaw 4-1 Kłos Chełm  
Hutnik Dubeczno 4-1 Vitrum Wola Uhruska  
Włodawianka Włodawa 4-1 Unia Białopole  

Kolejka 25 - 12 czerwca

Włodawianka Włodawa 6-0 Hetman Żółkiewka 12 czerwca, 15:00
Unia Białopole 9-2 Hutnik Dubeczno 12 czerwca, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-3 Start Krasnystaw 12 czerwca, 15:00
Kłos Chełm 1-3 Ruch Izbica 12 czerwca, 15:00
Granica Dorohusk 0-1 Hutnik Ruda-Huta 12 czerwca, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 12 czerwca, 15:00
Pławanice Kamień 3-1 Ogniwo Wierzbica 12 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Hetman Żółkiewka 1-4 Pławanice Kamień  
Ogniwo Wierzbica 1-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Granica Dorohusk  
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Kłos Chełm  
Ruch Izbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska  
Start Krasnystaw 0-3 Unia Białopole  
Hutnik Dubeczno 0-6 Włodawianka Włodawa

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=