Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki 2009 - 2010
 
Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włodawianka Włodawa 26 67 22 1 3 114-38 12 0 1 59-14 10 1 2 55-24            
2.  Brat Siennica Nadolna 26 51 16 3 7 79-51 10 1 2 50-20 6 2 5 29-31            
3.  Ogniwo Wierzbica 26 50 15 5 6 75-49 10 1 2 49-25 5 4 4 26-24            
4.  Granica Dorohusk 26 44 12 8 6 56-40 6 6 1 32-13 6 2 5 24-27 2 3 1 0 1 8-5
5.  GKS Pławanice/Kamień 26 44 14 2 10 67-49 7 0 6 37-26 7 2 4 30-23 2 3 1 0 1 5-8
6.  Ruch Izbica 26 41 11 8 7 43-39 4 6 3 20-19 7 2 4 23-20            
7.  Agros Suchawa 26 38 11 5 10 52-44 8 1 4 31-13 3 4 6 21-31            
8.  Kłos Chełm 26 36 10 6 10 59-48 8 3 2 40-21 2 3 8 19-27            
9.  Frassati Fajsławice 26 34 10 4 12 51-53 7 0 6 33-23 3 4 6 18-30            
10.  Vitrum Wola Uhruska 26 30 8 6 12 34-45 4 4 5 15-18 4 2 7 19-27            
11.  Unia Białopole 26 23 5 8 13 36-69 2 5 6 21-39 3 3 7 15-30            
12.  Tatran Kraśniczyn (b) 26 19 5 4 17 44-77 2 3 8 20-26 3 1 9 24-51            
13.  Hutnik Ruda-Huta (b) 26 18 4 6 16 20-66 3 3 7 11-26 1 3 9 9-40            
14.  Unia Rejowiec 26 17 5 2 19 34-96 4 1 8 23-40 1 1 11 11-56            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Włodawianka Włodawa      6-3  4-2  4-0  3-0  5-1  2-0  3-1  1-2  4-0  6-0  7-2  4-3  10-0 
 2  Brat Siennica Nadolna 6-2       2-2  4-0  5-0  1-0  6-3  3-2  1-3  1-3  4-3  9-2  6-0  2-0 
 3  Ogniwo Wierzbica 1-5  4-2       5-2  3-3  4-0  7-2  7-2  3-0  5-2  2-1  5-3  3-0  0-3* 
 4  Granica Dorohusk 0-1  3-3  1-1       6-2  0-0  1-1  4-1  1-0  3-0  0-0  5-1  5-0  3-3 
 5  GKS Pławanice/Kamień 1-3  4-1  2-4  3-2       0-3*  1-2  3-2  4-1  1-2  7-1  4-2  1-2  6-1 
 6  Ruch Izbica 3-3  1-2  4-1  1-1  0-1       2-2  0-0  1-5  2-2  2-1  2-1  0-0  2-0 
 7  Agros Suchawa 0-3  1-0  2-0  0-1  0-3  1-2       2-0  8-0  2-1  1-1  3-1  4-0  7-1 
 8  Kłos Chełm 5-1  4-3  3-3  2-3  3-3  0-3*  2-2       3-0  4-1  3-0  4-0  2-1  5-1 
 9  Frassati Fajsławice 1-2  1-2  1-2  3-5  3-1  3-1  1-0  1-0       1-5  0-1  7-2  4-0  7-2 
 10  Vitrum Wola Uhruska 2-4  0-2  2-1  0-0  0-3*  0-2  3-1  3-1  1-1       0-2  1-1  0-0  3-0 
 11  Unia Białopole 1-7  4-4  1-3  0-2  0-3  2-2  3-2  0-7  1-1  2-2       2-4  2-2  3-0 
 12  Tatran Kraśniczyn 2-5  0-1  1-1  2-4  0-3  1-3  0-2  0-2  2-2  0-1  2-2       3-0  7-0 
 13  Hutnik Ruda-Huta 0-6  2-3  0-2  2-1  0-4  2-4  1-1  1-1  1-1  1-0  0-1  0-2       1-0 
 14  Unia Rejowiec 2-13  1-3  1-4  1-3  0-4  1-2  2-3  0-0  3-2  1-0  3-2  2-3  6-1      


Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Brat Siennica Nadolna 1-3 Vitrum Wola Uhruska 22 sierpnia, 13:00
Agros Suchawa 0-3 Włodawianka Włodawa 22 sierpnia, 13:00
Frassati Fajsławice 7-2 Unia Rejowiec 23 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 0-0 Unia Białopole 22 sierpnia, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Tatran Kraśniczyn 23 sierpnia, 13:00
Kłos Chełm 0-3 Ruch Izbica 22 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 72. minucie przy stanie 1-3 po zejściu gospodarzy z boiska
Ogniwo Wierzbica 3-3 GKS Pławanice/Kamień 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Vitrum Wola Uhruska 0-3 GKS Pławanice/Kamień 23 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ruch Izbica 4-1 Ogniwo Wierzbica 30 sierpnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 0-2 Kłos Chełm 30 sierpnia, 15:00
Unia Białopole 2-2 Hutnik Ruda-Huta 30 sierpnia, 13:00
Unia Rejowiec 1-3 Granica Dorohusk 30 sierpnia, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Frassati Fajsławice 30 sierpnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 6-3 Agros Suchawa 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 2 września

Agros Suchawa 2-1 Vitrum Wola Uhruska 2 września, 17:00
Frassati Fajsławice 1-2 Brat Siennica Nadolna 2 września, 17:00
Granica Dorohusk 0-1 Włodawianka Włodawa 2 września, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Unia Rejowiec 2 września, 17:00
Kłos Chełm 3-0 Unia Białopole 2 września, 17:00
Ogniwo Wierzbica 5-3 Tatran Kraśniczyn 2 września, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 0-3 Ruch Izbica 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 4 - 5-6 września

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Ruch Izbica 6 września, 13:00
Tatran Kraśniczyn 0-3 GKS Pławanice/Kamień 6 września, 15:00
Unia Białopole 1-3 Ogniwo Wierzbica 6 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 4-3 Hutnik Ruda-Huta 6 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-0 Granica Dorohusk 6 września, 13:00
Agros Suchawa 8-0 Frassati Fajsławice 6 września, 13:00
Kłos Chełm 5-1 Unia Rejowiec 5 września, 17:00
w Rożdzałowie

Kolejka 5 - 12-13 września

Frassati Fajsławice 1-5 Vitrum Wola Uhruska 13 września, 16:00
Granica Dorohusk 1-1 Agros Suchawa 13 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 2-3 Brat Siennica Nadolna 13 września, 16:00
Kłos Chełm 1-3 Włodawianka Włodawa 13 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 0-3 Unia Rejowiec 13 września, 13:00
(wo)
na boisku 5-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Pławanice/Kamień 7-1 Unia Białopole 13 września, 17:00
Ruch Izbica 2-1 Tatran Kraśniczyn 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20 września

Vitrum Wola Uhruska 1-1 Tatran Kraśniczyn 20 września, 13:00
Unia Białopole 2-2 Ruch Izbica 20 września, 13:00
Unia Rejowiec 0-4 GKS Pławanice/Kamień 20 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 4-2 Ogniwo Wierzbica 20 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Kłos Chełm 20 września, 13:00
Agros Suchawa 4-0 Hutnik Ruda-Huta 20 września, 13:00
Frassati Fajsławice 3-5 Granica Dorohusk 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Granica Dorohusk 3-0 Vitrum Wola Uhruska 27 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Frassati Fajsławice 27 września, 16:00
Kłos Chełm 2-2 Agros Suchawa 27 września, 13:00
Ogniwo Wierzbica 4-2 Brat Siennica Nadolna 27 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Włodawianka Włodawa 27 września, 16:00
Ruch Izbica 2-0 Unia Rejowiec 27 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Unia Białopole 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Vitrum Wola Uhruska 0-2 Unia Białopole 3 października, 11:00
Unia Rejowiec 2-3 Tatran Kraśniczyn 4 października, 15:00
Włodawianka Włodawa 5-1 Ruch Izbica 4 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 5-0 GKS Pławanice/Kamień 4 października, 13:00
Agros Suchawa 2-0 Ogniwo Wierzbica 4 października, 15:00
Frassati Fajsławice 1-0 Kłos Chełm 4 października, 15:00
Granica Dorohusk 5-0 Hutnik Ruda-Huta 4 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Hutnik Ruda-Huta 1-0 Vitrum Wola Uhruska 11 października, 16:00
Kłos Chełm 2-3 Granica Dorohusk 11 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Frassati Fajsławice 11 października, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Agros Suchawa 11 października, 15:00
Ruch Izbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 11 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-5 Włodawianka Włodawa 11 października, 13:00
Unia Białopole 3-0 Unia Rejowiec 11 października, 14:30

Kolejka 10 - 17-18 października

Vitrum Wola Uhruska 3-0 Unia Rejowiec 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Włodawianka Włodawa 6-0 Unia Białopole 18 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 9-2 Tatran Kraśniczyn 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Agros Suchawa 1-2 Ruch Izbica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Frassati Fajsławice 3-1 GKS Pławanice/Kamień 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granica Dorohusk 1-1 Ogniwo Wierzbica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Kłos Chełm 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 24-25 października

Kłos Chełm 4-1 Vitrum Wola Uhruska 25 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Hutnik Ruda-Huta 25 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Granica Dorohusk 25 października, 14:00
Tatran Kraśniczyn 0-2 Agros Suchawa 25 października, 13:00
Unia Białopole 4-4 Brat Siennica Nadolna 25 października, 13:00
Unia Rejowiec 2-13 Włodawianka Włodawa 25 października, 13:00
Frassati Fajsławice 3-1 Ruch Izbica 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 października

Vitrum Wola Uhruska 2-4 Włodawianka Włodawa 31 października, 13:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Unia Rejowiec 31 października, 13:00
Agros Suchawa 1-1 Unia Białopole 31 października, 13:00
Frassati Fajsławice 7-2 Tatran Kraśniczyn 31 października, 14:00
Granica Dorohusk 0-0 Ruch Izbica 31 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 0-4 GKS Pławanice/Kamień 31 października, 14:00
Kłos Chełm 3-3 Ogniwo Wierzbica 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Ogniwo Wierzbica 5-2 Vitrum Wola Uhruska 8 listopada, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Kłos Chełm 8 listopada, 14:00
Ruch Izbica 0-0 Hutnik Ruda-Huta 8 listopada, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-4 Granica Dorohusk  
Unia Białopole 1-1 Frassati Fajsławice 8 listopada, 13:00
Unia Rejowiec 2-3 Agros Suchawa 8 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 6-3 Brat Siennica Nadolna 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10-11 kwietnia w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu
katastrofy samolotu prezydenckiego nad Smoleńskiem

Vitrum Wola Uhruska
0-2 Brat Siennica Nadolna  21 kwietnia, 17:15
Włodawianka Włodawa 2-0 Agros Suchawa  21 kwietnia, 17:15
Unia Rejowiec 3-2 Frassati Fajsławice  21 kwietnia, 17:15
Unia Białopole 0-2 Granica Dorohusk  21 kwietnia, 17:15
Tatran Kraśniczyn 3-0 Hutnik Ruda-Huta  21 kwietnia, 17:15
Ruch Izbica 0-0 Kłos Chełm  21 kwietnia, 17:15
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Ogniwo Wierzbica  21 kwietnia, 17:15

Kolejka 15 - 5 maja w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu
żałoby narodowej

GKS Pławanice/Kamień 1-2 Vitrum Wola Uhruska 5 maja, 17:15
Ogniwo Wierzbica 4-0 Ruch Izbica 5 maja, 17:15
Kłos Chełm 4-0 Tatran Kraśniczyn 5 maja, 17:15
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Białopole 5 maja, 17:15
Granica Dorohusk 3-3 Unia Rejowiec 5 maja, 17:15
Frassati Fajsławice 1-2 Włodawianka Włodawa 5 maja, 17:15
Agros Suchawa 1-0 Brat Siennica Nadolna 5 maja, 17:15

Kolejka 16 - 24-25 kwietnia

Vitrum Wola Uhruska 3-1 Agros Suchawa  25 kwietnia, 17:15
Brat Siennica Nadolna 1-3 Frassati Fajsławice  25 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 4-0 Granica Dorohusk  24 kwietnia, 15:00
Unia Rejowiec 6-1 Hutnik Ruda-Huta  25 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 0-7 Kłos Chełm  25 kwietnia, 15:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Ogniwo Wierzbica  
Ruch Izbica 0-1 GKS Pławanice/Kamień  25 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 1-2 maja

Unia Rejowiec 0-0 Kłos Chełm  2 maja, 16:00
Ruch Izbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska  2 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-2 Tatran Kraśniczyn  2 maja, 17:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Unia Białopole  2 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-6 Włodawianka Włodawa  2 maja, 16:00
Granica Dorohusk 3-3 Brat Siennica Nadolna  2 maja, 17:00
Frassati Fajsławice 1-0 Agros Suchawa  2 maja, 16:00

Kolejka 18 - 8-9 maja

Vitrum Wola Uhruska 1-1 Frassati Fajsławice 9 maja, 16:00
Agros Suchawa 0-1 Granica Dorohusk  
Brat Siennica Nadolna 6-0 Hutnik Ruda-Huta 9 maja, 16:00
Kłos Chełm 5-1 Włodawianka Włodawa 8 maja, 17:00
Unia Rejowiec 1-4 Ogniwo Wierzbica 8 maja, 16:00
Unia Białopole 0-3 GKS Pławanice/Kamień 8 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-3 Ruch Izbica 9 maja, 16:00

Kolejka 19 - 15-16 maja

Tatran Kraśniczyn 0-1 Vitrum Wola Uhruska  16 maja, 16:00
Ruch Izbica
nie odbył się
- Unia Białopole  16 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 6-1 Unia Rejowiec  16 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-4 Włodawianka Włodawa  16 maja, 16:00
Kłos Chełm 4-3 Brat Siennica Nadolna  15 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Agros Suchawa  16 maja, 17:00
Granica Dorohusk 1-0 Frassati Fajsławice  15 maja, 17:00

Kolejka 20 - 22-23 maja

Vitrum Wola Uhruska 0-0 Granica Dorohusk   23 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 4-0 Hutnik Ruda-Huta  
Agros Suchawa 2-0 Kłos Chełm   22 maja, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ogniwo Wierzbica   22 maja, 11:00
Włodawianka Włodawa 3-0 GKS Pławanice/Kamień   23 maja, 16:00
Unia Rejowiec 1-2 Ruch Izbica   23 maja, 15:00
Unia Białopole 2-4 Tatran Kraśniczyn   23 maja, 15:00

Kolejka 21 - 29-30 maja

Unia Białopole 2-2 Vitrum Wola Uhruska   30 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 7-0 Unia Rejowiec   30 maja, 16:00
Ruch Izbica 3-3 Włodawianka Włodawa   30 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Brat Siennica Nadolna   30 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 7-2 Agros Suchawa   30 maja, 16:00
Kłos Chełm 3-0 Frassati Fajsławice   29 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Granica Dorohusk   30 maja, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

Vitrum Wola Uhruska 0-0 Hutnik Ruda-Huta  3 czerwca, 16:00
Granica Dorohusk 4-1 Kłos Chełm  3 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 1-2 Ogniwo Wierzbica  3 czerwca, 17:00
Agros Suchawa 0-3 GKS Pławanice/Kamień  3 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 1-0 Ruch Izbica  3 czerwca, 16:00
Włodawianka Włodawa 7-2 Tatran Kraśniczyn  3 czerwca, 16:00
Unia Rejowiec 3-2 Unia Białopole  3 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 6 czerwca

Unia Rejowiec 1-0 Vitrum Wola Uhruska 6 czerwca 16:00
Unia Białopole 1-7 Włodawianka Włodawa 6 czerwca 15:30
Tatran Kraśniczyn
w pierwotnym terminie
(6 czerwca, 16:00)
odwołany z powodu złego stanu boiska
0-1 Brat Siennica Nadolna 16 czerwca 18:00
Ruch Izbica 2-2 Agros Suchawa  6 czerwca 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Frassati Fajsławice  6 czerwca 16:00
Ogniwo Wierzbica 5-1 Granica Dorohusk  6 czerwca 16:00
Kłos Chełm 2-1 Hutnik Ruda-Huta  6 czrewca 17:00

Kolejka 24 - 12-13 czerwca

Ruch Izbica 1-5 Frassati Fajsławice  13 czerwca, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 3-1 Kłos Chełm  13 czerwca, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Ogniwo Wierzbica  13 czerwca, 17:00
Granica Dorohusk 6-2 GKS Pławanice/Kamień  12 czerwca, 13:00
Agros Suchawa 3-1 Tatran Kraśniczyn  13 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-3 Unia Białopole  13 czerwca, 16:00
Włodawianka Włodawa 10-0 Unia Rejowiec  12 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 20 czerwca

Włodawianka Włodawa 4-0 Vitrum Wola Uhruska  20 czerwca, 17:15
Unia Rejowiec 1-3 Brat Siennica Nadolna  20 czerwca, 17:15
Unia Białopole 3-2 Agros Suchawa  20 czerwca, 17:15
Tatran Kraśniczyn 2-2 Frassati Fajsławice  20 czerwca, 17:15
Ruch Izbica 1-1 Granica Dorohusk  20 czerwca, 17:15
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Hutnik Ruda-Huta  20 czerwca, 17:15
Ogniwo Wierzbica 7-2 Kłos Chełm  20 czerwca, 17:15

Kolejka 26 - 27 czerwca

Vitrum Wola Uhruska 2-1 Ogniwo Wierzbica  27 czerwca, 17:15
Kłos Chełm 3-3 GKS Pławanice/Kamień  27 czerwca, 17:15
Hutnik Ruda-Huta 2-4 Ruch Izbica  27 czerwca, 17:15
Granica Dorohusk 5-1 Tatran Kraśniczyn  27 czerwca, 17:15
Frassati Fajsławice 0-1 Unia Białopole  27 czerwca, 17:15
Agros Suchawa 7-1 Unia Rejowiec  27 czerwca, 17:15
Brat Siennica Nadolna 6-2 Włodawianka Włodawa     

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=