Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki.
 
Tabela
 

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Żółkiewka 26 60 18 6 2 90-25 9 2 2 48-15 9 4 0 42-10            
2.  Brat Siennica Nadolna 26 51 16 3 7 64-38 9 2 2 30-12 7 1 5 34-26            
3.  Ogniwo Wierzbica 26 49 15 4 7 64-40 6 2 5 38-26 9 2 2 26-14            
4.  Vitrum Wola Uhruska 26 48 14 6 6 64-32 8 2 3 31-13 6 4 3 33-19            
5.  Kłos Chełm 26 47 15 2 9 56-40 9 1 3 30-13 6 1 6 26-27            
6.  Granica Dorohusk 26 44 13 5 8 47-37 6 4 3 22-14 7 1 5 25-23            
7.  Frassati Fajsławice 26 42 13 3 10 59-51 7 2 4 35-25 6 1 6 24-26            
8.  Ruch Izbica 26 36 10 6 10 62-41 5 2 6 45-28 5 4 4 17-13            
9.  Agros Suchawa 26 33 9 6 11 42-40 6 4 3 28-15 3 2 8 14-25            
10.  GKS Pławanice/Kamień 26 29 8 5 13 34-58 6 2 5 20-16 2 3 8 14-42            
11.  Unia Białopole 26 26 8 2 16 37-66 4 1 8 21-30 4 1 8 16-36            
12.  Unia Rejowiec 26 22 7 1 18 42-84 4 1 8 20-39 3 0 10 22-45            
13.  Sawena Sawin 26 17 5 2 19 39-89 3 1 9 24-37 2 1 10 15-52            
14.  Vojsławia Wojsławice 26 16 5 1 20 39-98 4 0 9 21-43 1 1 11 18-55            
Unia Rejowiec rozgrywa swoje mecze w Siennicy Różanej.
Pławanice Kamień rozgrywają swoje mecze w Chełmie.
Kłos Chełm rozgrywa swoje mecze w Rożdżałowie.

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Hetman Żółkiewka      4-2  0-0  2-2  2-1  2-3  0-1  2-0  5-3  6-0  8-0  3-1  3-2  11-0 
 2  Brat Siennica Nadolna 0-2       1-2  2-2  3-2  2-1  2-0  0-0  2-1  3-0  4-0  3-2  4-0  4-0 
 3  Ogniwo Wierzbica 2-2  0-1       2-2  1-2  5-3  1-2  2-3  5-1  3-1  1-3  4-2  4-2  8-2 
 4  Vitrum Wola Uhruska 1-1  3-2  1-2       5-1  1-2  1-3  2-2  2-0  6-0  2-0  2-0  2-0  3-0 
 5  Kłos Chełm 0-1  4-3  0-1  2-1       1-2  3-1  1-0  2-0  1-1  2-1  8-0  4-1  2-1 
 6  Granica Dorohusk 0-2  0-3  0-0  0-2  0-0       3-2  0-0  3-1  2-2  3-1  5-0  4-0  2-1 
 7  Frassati Fajsławice 3-5  2-2  3-2  1-3  4-1  1-0       1-1  2-1  8-2  1-2  5-2  1-2  3-2 
 8  Ruch Izbica 1-3  0-3  3-4  4-2  0-2  2-2  3-5       1-1  3-4  3-0*  4-1  18-0  3-1 
 9  Agros Suchawa 0-0  2-0  2-0  1-2  4-1  4-2  3-1  0-2       0-0  2-2  0-2  3-3  7-0 
 10  GKS Pławanice/Kamień 0-0  3-1  2-5  2-1  2-0  0-1  0-1  0-1  0-0       1-2  3-1  2-0  5-3 
 11  Unia Białopole 1-5  1-2  1-2  1-1  3-7  3-0  3-0  0-3  0-2  3-1       2-3  3-1  0-3* 
 12  Unia Rejowiec 1-8  0-3  0-4  1-6  0-1  0-3  5-5  0-3  2-0  1-2  2-1       4-1  4-2 
 13  Sawena Sawin 1-5  4-6  1-2  0-3  1-2  1-4  0-3  3-1  1-3  3-0  1-2  5-3       3-3 
 14  Vojsławia Wojsławice 0-8  3-6  0-2  1-6  2-6  1-2  2-0  2-1  0-1  3-1  6-2  1-5  0-3*      

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Granica Dorohusk 2-1 Vojsławia Wojsławice 24 sierpnia, 15:00
Ogniwo Wierzbica 4-2 Unia Rejowiec 24 sierpnia, 15:00
Agros Suchawa 1-2 Vitrum Wola Uhruska 23 sierpnia, 11:00
Ruch Izbica 3-0 Unia Białopole 23 sierpnia, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Brat Siennica Nadolna 3-0 GKS Pławanice/Kamień 24 sierpnia, 11:00
Kłos Chełm 4-1 Sawena Sawin 23 sierpnia, 11:00
Frassati Fajsławice 3-5 Hetman Żółkiewka 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Vojsławia Wojsławice 3-1 GKS Pławanice/Kamień 31 sierpnia, 15:00
Unia Białopole 1-2 Brat Siennica Nadolna 31 sierpnia, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Ruch Izbica 31 sierpnia, 15:00
Unia Rejowiec 1-8 Hetman Żółkiewka 31 sierpnia, 15:00
w Siennicy Różanej
Kłos Chełm 0-1 Ogniwo Wierzbica 30 sierpnia, 11:00
Granica Dorohusk 4-0 Sawena Sawin 31 sierpnia, 11:00
Agros Suchawa 3-1 Frassati Fajsławice 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3 września

Sawena Sawin 3-3 Vojsławia Wojsławice 3 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 5-3 Granica Dorohusk 3 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-1 Kłos Chełm 3 września, 16:00
w Gorzkowie
Agros Suchawa 0-2 Unia Rejowiec 3 września, 16:00
Ruch Izbica 3-5 Frassati Fajsławice 3 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Vitrum Wola Uhruska 3 września, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 1-2 Unia Białopole 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Vojsławia Wojsławice 6-2 Unia Białopole 7 września, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 6-0 GKS Pławanice/Kamień 7 września, 15:00
Frassati Fajsławice 2-2 Brat Siennica Nadolna 7 września, 15:00
Unia Rejowiec 0-3 Ruch Izbica 6 września, 14:00
Kłos Chełm 2-0 Agros Suchawa 7 września, 11:00
Granica Dorohusk 0-2 Hetman Żółkiewka 7 września, 11:00
Sawena Sawin 1-2 Ogniwo Wierzbica 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Ogniwo Wierzbica 8-2 Vojsławia Wojsławice 14 września, 13:00
Hetman Żółkiewka 3-2 Sawena Sawin 13 września, 16:00
Agros Suchawa 4-2 Granica Dorohusk 14 września, 11:00
Ruch Izbica 0-2 Kłos Chełm 13 września, 13:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Unia Rejowiec 13 września, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Frassati Fajsławice 14 września, 17:00
Unia Białopole 1-1 Vitrum Wola Uhruska 14 września, 13:00

Kolejka 6 - 21 września

Vojsławia Wojsławice 1-6 Vitrum Wola Uhruska 21 września, 13:00
Frassati Fajsławice 1-2 Unia Białopole 21 września, 14:00
Unia Rejowiec 1-2 GKS Pławanice/Kamień 21 września, 11:00
Kłos Chełm 4-3 Brat Siennica Nadolna 21 września, 11:00
Granica Dorohusk 0-0 Ruch Izbica 21 września, 11:00
Sawena Sawin 1-3 Agros Suchawa 21 września, 11:00
Ogniwo Wierzbica 2-2 Hetman Żółkiewka 8 października, 16:00
w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 27-28 września

Hetman Żółkiewka 11-0 Vojsławia Wojsławice 27 września, 14:00
w Gorzkowie
Agros Suchawa 2-0 Ogniwo Wierzbica 28 września, 11:00
Ruch Izbica 18-0 Sawena Sawin 28 września, 11:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Granica Dorohusk 27 września, 13:30
GKS Pławanice/Kamień 2-0 Kłos Chełm 28 września, 14:00
Unia Białopole 2-3 Unia Rejowiec 28 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Frassati Fajsławice 27 września, 13:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Vojsławia Wojsławice 2-0 Frassati Fajsławice 5 października, 12:00
Unia Rejowiec 1-6 Vitrum Wola Uhruska 5 października, 11:00
Kłos Chełm 2-1 Unia Białopole 4 października, 11:00
Granica Dorohusk 2-2 GKS Pławanice/Kamień 5 października, 11:00
Sawena Sawin 4-6 Brat Siennica Nadolna 5 października, 11:00
Ogniwo Wierzbica 2-3 Ruch Izbica 5 października, 11:00
Hetman Żółkiewka 5-3 Agros Suchawa 5 października, 13:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Agros Suchawa 7-0 Vojsławia Wojsławice 22 października, 15:30
Ruch Izbica 1-3 Hetman Żółkiewka 12 października, 11:00
Brat Siennica Nadolna 1-2 Ogniwo Wierzbica 12 października, 11:00
GKS Pławanice/Kamień 2-0 Sawena Sawin 22 października, 15:30
Unia Białopole 3-0 Granica Dorohusk 12 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 5-1 Kłos Chełm 12 października, 13:00
Frassati Fajsławice 5-2 Unia Rejowiec 12 października, 13:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Vojsławia Wojsławice 1-5 Unia Rejowiec 19 października, 11:00
Kłos Chełm 3-1 Frassati Fajsławice 18 października, 11:00
Granica Dorohusk 0-2 Vitrum Wola Uhruska 19 października, 11:00
Sawena Sawin 1-2 Unia Białopole 19 października, 11:00
Ogniwo Wierzbica 3-1 GKS Pławanice/Kamień 19 października, 11:00
Hetman Żółkiewka 4-2 Brat Siennica Nadolna 18 października, 12:00
Agros Suchawa 0-2 Ruch Izbica 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Ruch Izbica 3-1 Vojsławia Wojsławice 26 października, 13:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Agros Suchawa 25 października, 12:00
GKS Pławanice/Kamień 0-0 Hetman Żółkiewka 26 października, 13:00
w Chełmie
Unia Białopole 1-2 Ogniwo Wierzbica 26 października, 12:00
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Sawena Sawin 26 października, 12:00
Frassati Fajsławice 1-0 Granica Dorohusk 25 października, 12:00
Unia Rejowiec 0-1 Kłos Chełm 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 8 listopada

Vojsławia Wojsławice 2-6 Kłos Chełm 8 listopada, 11:00
Granica Dorohusk 5-0 Unia Rejowiec 8 listopada, 11:00
Sawena Sawin 0-3 Frassati Fajsławice 8 listopada, 11:00
Ogniwo Wierzbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska 8 listopada, 11:00
Hetman Żółkiewka 8-0 Unia Białopole 8 listopada, 11:00
Agros Suchawa 0-0 GKS Pławanice/Kamień 8 listopada, 11:00
Ruch Izbica 0-3 Brat Siennica Nadolna 8 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Brat Siennica Nadolna 4-0 Vojsławia Wojsławice 11 listopada, 11:00
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Ruch Izbica 11 listopada, 11:00
Unia Białopole 0-2 Agros Suchawa 11 listopada, 11:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Hetman Żółkiewka 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie odwołany; w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Frassati Fajsławice 3-2 Ogniwo Wierzbica 11 listopada, 12:00
Unia Rejowiec 4-1 Sawena Sawin 11 listopada, 11:00
Kłos Chełm 1-2 Granica Dorohusk 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 8 kwietnia

Sawena Sawin 1-2 Kłos Chełm 8 kwietnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 0-1 Frassati Fajsławice 8 kwietnia, 17:00
Vojsławia Wojsławice 1-2 Granica Dorohusk 8 kwietnia, 17:00
Unia Rejowiec 0-4 Ogniwo Wierzbica 8 kwietnia, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Agros Suchawa 8 kwietnia, 17:00
Unia Białopole 0-3 Ruch Izbica 8 kwietnia, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 3-1 Brat Siennica Nadolna 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Frassati Fajsławice 2-1 Agros Suchawa 5 kwietnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 5-3 Vojsławia Wojsławice 5 kwietnia, 15:00
Brat Siennica Nadolna 4-0 Unia Białopole 5 kwietnia, 15:00
Ruch Izbica 4-2 Vitrum Wola Uhruska 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (5 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Żółkiewka 3-1 Unia Rejowiec 5 kwietnia, 13:00
w Gorzkowie
Ogniwo Wierzbica 1-2 Kłos Chełm 5 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 1-4 Granica Dorohusk 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Vojsławia Wojsławice 0-3 Sawena Sawin 19 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Granica Dorohusk 0-0 Ogniwo Wierzbica 19 kwietnia, 15:00
Kłos Chełm 0-1 Hetman Żółkiewka 19 kwietnia, 15:00
Unia Rejowiec 2-0 Agros Suchawa 19 kwietnia, 15:00
Frassati Fajsławice 1-1 Ruch Izbica 19 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 3-2 Brat Siennica Nadolna 19 kwietnia, 15:00
Unia Białopole 3-1 GKS Pławanice/Kamień 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Unia Białopole 0-3 Vojsławia Wojsławice 26 kwietnia, 15:00
(wo)
przerwany w 69. minucie przy stanie 0-2 z powodu burd kibiców
GKS Pławanice/Kamień 2-1 Vitrum Wola Uhruska 26 kwietnia, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Frassati Fajsławice 26 kwietnia, 15:00
Ruch Izbica 4-1 Unia Rejowiec 26 kwietnia, 17:00
Agros Suchawa 4-1 Kłos Chełm 26 kwietnia, 15:00
Hetman Żółkiewka 2-3 Granica Dorohusk 25 kwietnia, 17:00
Ogniwo Wierzbica 4-2 Sawena Sawin 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 maja

Vojsławia Wojsławice 0-2 Ogniwo Wierzbica 3 maja, 17:00
Sawena Sawin 1-5 Hetman Żółkiewka 3 maja, 13:00
Granica Dorohusk 3-1 Agros Suchawa 3 maja, 15:00
Kłos Chełm 1-0 Ruch Izbica 3 maja, 15:00
Unia Rejowiec 0-3 Brat Siennica Nadolna 3 maja, 15:00
Frassati Fajsławice 8-2 GKS Pławanice/Kamień 3 maja, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Unia Białopole 2 maja, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

Vitrum Wola Uhruska 3-0 Vojsławia Wojsławice 10 maja, 17:00
Unia Białopole 3-0 Frassati Fajsławice 10 maja, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 3-1 Unia Rejowiec 10 maja, 17:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Kłos Chełm 9 maja, 16:00
Ruch Izbica 2-2 Granica Dorohusk 10 maja, 15:00
Agros Suchawa 3-3 Sawena Sawin 10 maja, 15:00
Hetman Żółkiewka 0-0 Ogniwo Wierzbica 9 maja, 13:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

Vojsławia Wojsławice 0-8 Hetman Żółkiewka 16 maja, 17:00
Ogniwo Wierzbica 5-1 Agros Suchawa 17 maja, 15:00
Sawena Sawin 3-1 Ruch Izbica 17 maja, 15:00
Granica Dorohusk 0-3 Brat Siennica Nadolna 17 maja, 15:00
Kłos Chełm 1-1 GKS Pławanice/Kamień 16 maja, 15:00
Unia Rejowiec 2-1 Unia Białopole 17 maja, 17:00
Frassati Fajsławice 1-3 Vitrum Wola Uhruska 16 maja, 15:00

Kolejka 21 - 23-24 maja

Frassati Fajsławice 3-2 Vojsławia Wojsławice 24 maja, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Unia Rejowiec 23 maja, 17:00
Unia Białopole 3-7 Kłos Chełm 23 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Granica Dorohusk 24 maja, 17:00
Brat Siennica Nadolna 4-0 Sawena Sawin 24 maja, 15:00
Ruch Izbica 3-4 Ogniwo Wierzbica 24 maja, 17:00
Agros Suchawa 0-0 Hetman Żółkiewka 24 maja, 15:00

Kolejka 22 - 30-31 maja

Vojsławia Wojsławice 0-1 Agros Suchawa 31 maja, 15:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Ruch Izbica 30 maja, 17:00
Ogniwo Wierzbica 0-1 Brat Siennica Nadolna 31 maja, 16:00
Sawena Sawin 3-0 GKS Pławanice/Kamień 31 maja, 15:00
Granica Dorohusk 3-1 Unia Białopole 31 maja, 15:00
Kłos Chełm 2-1 Vitrum Wola Uhruska 31 maja, 17:00
Unia Rejowiec 5-5 Frassati Fajsławice 31 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6-7 czerwca

Unia Rejowiec 4-2 Vojsławia Wojsławice 6 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 4-1 Kłos Chełm 6 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Granica Dorohusk 7 czerwca, 17:00
Unia Białopole 3-1 Sawena Sawin 7 czerwca, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 2-5 Ogniwo Wierzbica 7 czerwca, 17:00
Brat Siennica Nadolna 0-2 Hetman Żółkiewka 7 czerwca, 15:00
Ruch Izbica 1-1 Agros Suchawa 7 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 11 czerwca

Vojsławia Wojsławice 2-1 Ruch Izbica 11 czerwca, 17:00
Agros Suchawa 2-0 Brat Siennica Nadolna 11 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 6-0 GKS Pławanice/Kamień 11 czerwca, 17:00
Ogniwo Wierzbica 1-3 Unia Białopole 11 czerwca, 17:00
Sawena Sawin 0-3 Vitrum Wola Uhruska 11 czerwca, 17:00
Granica Dorohusk 3-2 Frassati Fajsławice 11 czerwca, 17:00
Kłos Chełm 8-0 Unia Rejowiec 11 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Kłos Chełm 2-1 Vojsławia Wojsławice 14 czerwca, 17:00
Unia Rejowiec 0-3 Granica Dorohusk 14 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 1-2 Sawena Sawin 14 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Ogniwo Wierzbica 14 czerwca, 17:00
Unia Białopole 1-5 Hetman Żółkiewka 14 czerwca, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 0-0 Agros Suchawa 14 czerwca, 17:00
Brat Siennica Nadolna 0-0 Ruch Izbica 14 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Vojsławia Wojsławice 3-6 Brat Siennica Nadolna 21 czerwca, 17:00
Ruch Izbica 3-4 GKS Pławanice/Kamień 21 czerwca, 17:00
Agros Suchawa 2-2 Unia Białopole 21 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 2-2 Vitrum Wola Uhruska 21 czerwca, 17:00
Ogniwo Wierzbica 1-2 Frassati Fajsławice 21 czerwca, 17:00
Sawena Sawin 5-3 Unia Rejowiec 21 czerwca, 17:00
Granica Dorohusk 0-0 Kłos Chełm 21 czerwca, 17:00


 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=