Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki sezon 2011 - 2012
 

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
 1.
Victoria Żmudź (b)
28 63 20 3 5 93 - 51 +42
 2.
Hetman Żółkiewka
28 58 19 1 8 100 - 44 +56
 3.
Granica Dorohusk
28 55 16 7 5 78 - 48 +30
 4.
Brat Siennica Nadolna
28 55 17 4 7 82 - 44 +38
 5.
Ogniwo Wierzbica
28 53 16 5 7 86 - 53 +33
 6.
Frassati Fajsławice
28 47 14 5 9 80 - 57 +23
 7.
Tatran Kraśniczyn
28 42 13 3 12 60 - 59 +1
 8.
Pławanice Kamień
28 42 12 6 10 74 - 58 +16
 9.
Kłos Chełm
28 39 11 6 11 51 - 53 -2
 10.
Unia Białopole
28 32 9 5 14 46 - 56 -10
 11.
Chełmianka II Chełm (b)
28 31 8 7 13 54 - 91 -37
12.
Vitrum Wola Uhruska
28 31 9 4 15 35 - 58 -23
 13.
Ruch Izbica
28 29 8 5 15 41 - 57 -16
 14.
Agros Suchawa
28 13 4 1 23 26 - 97 -71
 15.
Start II Krasnystaw
28 8 2 2 24 15 - 95 -80
                   

 

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

 

Pauza: Hetman Żółkiewka.
 
Ruch Izbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 14 sierpnia, 13:00
Unia Białopole 4-1 Vitrum Wola Uhruska 14 sierpnia, 15:00
Start II Krasnystaw 0-7 Kłos Chełm 13 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 2-0 GKS Pławanice/Kamień 14 sierpnia, 13:00
Chełmianka II Chełm 5-0 Frassati Fajsławice 14 sierpnia, 13:00
Granica Dorohusk 3-0 Agros Suchawa 14 sierpnia, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-5 Tatran Kraśniczyn 14 sierpnia, 13:00

 

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

 

Pauza: Unia Białopole.
 
Brat Siennica Nadolna 1-1 Tatran Kraśniczyn 20 sierpnia, 11:00
Agros Suchawa 0-2 Ogniwo Wierzbica 21 sierpnia, 13:00
Frassati Fajsławice 2-1 Granica Dorohusk 21 sierpnia, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 2-2 Chełmianka II Chełm 21 sierpnia, 13:00
Kłos Chełm 1-3 Victoria Żmudź 21 sierpnia, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Start II Krasnystaw 21 sierpnia, 13:00
Ruch Izbica 2-3 Hetman Żółkiewka 21 sierpnia, 13:00

 

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

 

Pauza: Start II Krasnystaw.
 
Hetman Żółkiewka 4-3 Brat Siennica Nadolna 28 sierpnia, 16:00
Unia Białopole 2-0 Ruch Izbica 28 sierpnia, 16:00
Victoria Żmudź 4-2 Vitrum Wola Uhruska 28 sierpnia, 16:00
Chełmianka II Chełm 2-3 Kłos Chełm 27 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 2-2 GKS Pławanice/Kamień 27 sierpnia, 17:00
Ogniwo Wierzbica 4-2 Frassati Fajsławice 28 sierpnia, 13:00
Tatran Kraśniczyn 4-1 Agros Suchawa 28 sierpnia, 13:00

 

Kolejka 4 - 3-4 września

 

Pauza: Victoria Żmudź.
 
Brat Siennica Nadolna 3-0 Agros Suchawa 4 września, 13:00
Frassati Fajsławice 1-3 Tatran Kraśniczyn 4 września, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 5-3 Ogniwo Wierzbica 4 września, 15:00
Kłos Chełm 1-1 Granica Dorohusk 4 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Chełmianka II Chełm 4 września, 15:00
Ruch Izbica 2-0 Start II Krasnystaw 4 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Unia Białopole 4 września, 16:00

 

Kolejka 5 - 7 września

 

Pauza: Chełmianka II Chełm.
 
Unia Białopole 1-3 Brat Siennica Nadolna 7 września, 17:00
Start II Krasnystaw 1-3 Hetman Żółkiewka 7 września, 17:00
Victoria Żmudź 4-2 Ruch Izbica 7 września, 17:00
Granica Dorohusk 1-0 Vitrum Wola Uhruska 7 września, 17:00
Ogniwo Wierzbica 3-2 Kłos Chełm 7 września, 17:00
Tatran Kraśniczyn 2-1 GKS Pławanice/Kamień 7 września, 17:00
Agros Suchawa 1-0 Frassati Fajsławice 7 września, 17:00

 

Kolejka 6 - 10-11 września

 

Pauza: Granica Dorohusk.
 
Brat Siennica Nadolna 2-1 Frassati Fajsławice 11 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 2-1 Agros Suchawa 11 września, 15:00
Kłos Chełm 3-0 Tatran Kraśniczyn 11 września, 13:00
Ruch Izbica 1-2 Chełmianka II Chełm 11 września, 13:00
Hetman Żółkiewka 8-1 Victoria Żmudź 11 września, 16:00
Unia Białopole 3-0 Start II Krasnystaw 11 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 5-3 Vitrum Wola Uhruska 11 września, 15:00

 

Kolejka 7 - 17-18 września

 

Pauza: Ogniwo Wierzbica.
 
Start II Krasnystaw 0-3 Brat Siennica Nadolna 17 września, 16:30
Victoria Żmudź 3-0 Unia Białopole 18 września, 15:00
Chełmianka II Chełm 2-4 Hetman Żółkiewka 17 września, 16:00
Granica Dorohusk 4-1 Ruch Izbica 17 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn 1-2 Vitrum Wola Uhruska 18 września, 13:00
Agros Suchawa 1-1 Kłos Chełm 18 września, 13:00
Frassati Fajsławice 2-2 GKS Pławanice/Kamień 18 września, 16:00

 

Kolejka 8 - 24-25 września

 

Pauza: Tatran Kraśniczyn.
 
Brat Siennica Nadolna 2-1 GKS Pławanice/Kamień 25 września, 13:00
Kłos Chełm 2-2 Frassati Fajsławice 25 września, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Agros Suchawa 25 września, 15:00
Ruch Izbica 0-1 Ogniwo Wierzbica 25 września, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Granica Dorohusk 25 września, 15:00
Unia Białopole 2-4 Chełmianka II Chełm 24 września, 16:00
Start II Krasnystaw 1-5 Victoria Żmudź 25 września, 13:00

 

Kolejka 9 - 1-2 października

 

Pauza: Agros Suchawa.
 
Victoria Żmudź 3-0 Brat Siennica Nadolna 2 października, 13:00
Chełmianka II Chełm 3-0 Start II Krasnystaw 1 października, 15:00
(wo)
przerwany przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Granica Dorohusk 2-1 Unia Białopole 1 października, 15:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Hetman Żółkiewka 2 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Ruch Izbica 2 października, 13:00
Frassati Fajsławice 7-1 Vitrum Wola Uhruska 2 października, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 2-3 Kłos Chełm 2 października, 15:00

 

Kolejka 10 - 8-9 października

 

Pauza: Frassati Fajsławice.
 
Brat Siennica Nadolna 3-2 Kłos Chełm 9 października, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 0-0 GKS Pławanice/Kamień 9 października, 15:00
Ruch Izbica 1-0 Agros Suchawa 9 października, 13:00
Hetman Żółkiewka 4-2 Tatran Kraśniczyn 9 października, 15:00
Unia Białopole 3-3 Ogniwo Wierzbica 8 października, 15:00
Start II Krasnystaw 0-6 Granica Dorohusk 8 października, 13:00
Victoria Żmudź 7-2 Chełmianka II Chełm 9 października, 13:00

 

Kolejka 11 - 16-17 października

 

Pauza: GKS Pławanice/Kamień.
 
Chełmianka II Chełm 3-1 Brat Siennica Nadolna 15 października, 13:00
Granica Dorohusk 4-3 Victoria Żmudź 15 października, 14:00
Ogniwo Wierzbica 8-1 Start II Krasnystaw 16 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 2-3 Unia Białopole 16 października, 13:00
Agros Suchawa 0-4 Hetman Żółkiewka 16 października, 13:00
Frassati Fajsławice 1-2 Ruch Izbica 16 października, 15:00
Kłos Chełm 2-1 Vitrum Wola Uhruska 16 października, 13:00

 

Kolejka 12 - 22-23 października

 

Pauza: Kłos Chełm.
 
Brat Siennica Nadolna 3-3 Vitrum Wola Uhruska 23 października, 13:00
Ruch Izbica 3-2 GKS Pławanice/Kamień 23 października, 13:00
Hetman Żółkiewka 7-0 Frassati Fajsławice 23 października, 15:00
Unia Białopole 2-0 Agros Suchawa 23 października, 14:00
Start II Krasnystaw 0-2 Tatran Kraśniczyn 22 października, 15:00
Victoria Żmudź 3-4 Ogniwo Wierzbica 23 października, 13:00
Granica Dorohusk 2-0 Chełmianka II Chełm 22 października, 13:00

 

Kolejka 13 - 30-31 października

 

Pauza: Vitrum Wola Uhruska.
 
Granica Dorohusk 3-2 Brat Siennica Nadolna 29 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 0-0 Chełmianka II Chełm 30 października, 13:00
Tatran Kraśniczyn 1-2 Victoria Żmudź 30 października, 13:00
Agros Suchawa 4-0 Start II Krasnystaw 30 października, 13:00
Frassati Fajsławice 4-1 Unia Białopole 30 października, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 7-1 Hetman Żółkiewka 30 października, 14:00
Kłos Chełm 0-0 Ruch Izbica 30 października, 13:00

 

Kolejka 14 - 6-7 listopada

 

Pauza: Brat Siennica Nadolna.
 
Ruch Izbica 1-0 Vitrum Wola Uhruska 6 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 7-0 Kłos Chełm 5 listopada, 14:00
Unia Białopole 0-0 GKS Pławanice/Kamień 6 listopada, 13:00
Start II Krasnystaw 1-2 Frassati Fajsławice 5 listopada, 14:00
Victoria Żmudź 4-1 Agros Suchawa 6 listopada, 13:00
Chełmianka II Chełm 1-3 Tatran Kraśniczyn 6 listopada, 13:00
Granica Dorohusk 3-1 Ogniwo Wierzbica 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

 

Pauza: Ruch Izbica.
 
Ogniwo Wierzbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 13 listopada, 13:00
Tatran Kraśniczyn 1-6 Granica Dorohusk 13 listopada, 13:00
Agros Suchawa 5-4 Chełmianka II Chełm 13 listopada, 13:00
Frassati Fajsławice 4-3 Victoria Żmudź 13 listopada, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 2-1 Start II Krasnystaw 13 listopada, 14:00
Kłos Chełm 0-1 Unia Białopole 12 listopada, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Hetman Żółkiewka 12 listopada, 13:00

 

Kolejka 16 - 24-25 marca

 

Pauza: Hetman Żółkiewka.
 
Brat Siennica Nadolna 2-1 Ruch Izbica 25 marca, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Unia Białopole 24 marca, 15:00
Kłos Chełm 4-1 Start II Krasnystaw 25 marca, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 5-0 Victoria Żmudź 25 marca, 16:00
Frassati Fajsławice 10-2 Chełmianka II Chełm 24 marca, 13:00
Agros Suchawa 0-4 Granica Dorohusk 25 marca, 16:00
Tatran Kraśniczyn 3-1 Ogniwo Wierzbica 25 marca, 16:00

 

Kolejka 17 - 18 kwietnia w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

 

Pauza: Unia Białopole.
 
Tatran Kraśniczyn 1-5 Brat Siennica Nadolna  
Ogniwo Wierzbica 5-2 Agros Suchawa  
Granica Dorohusk 3-3 Frassati Fajsławice  1 kwietnia, 16:00
Chełmianka II Chełm 2-2 GKS Pławanice/Kamień  
Victoria Żmudź 2-2 Kłos Chełm  
Start II Krasnystaw 1-2 Vitrum Wola Uhruska  
Hetman Żółkiewka 3-1 Ruch Izbica  

 

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

 

Pauza: Start II Krasnystaw.
 
Brat Siennica Nadolna 4-0 Hetman Żółkiewka  15 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 4-4 Unia Białopole  15 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-3 Victoria Żmudź  14 kwietnia, 16:00
Kłos Chełm 1-2 Chełmianka II Chełm  14 kwietnia, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 2-4 Granica Dorohusk  15 kwietnia, 16:00
Frassati Fajsławice 1-1 Ogniwo Wierzbica  15 kwietnia, 16:00
Agros Suchawa 0-4 Tatran Kraśniczyn  15 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

 

Pauza: Victoria Żmudź.
 
Agros Suchawa 0-5 Brat Siennica Nadolna  22 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Frassati Fajsławice  22 kwietnia, 16:00
Ogniwo Wierzbica 5-1 GKS Pławanice/Kamień  22 kwietnia, 15:00
Granica Dorohusk 1-1 Kłos Chełm  21 kwietnia, 12:00
Chełmianka II Chełm 2-1 Vitrum Wola Uhruska  22 kwietnia, 13:00
Start II Krasnystaw 1-1 Ruch Izbica  21 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 3-1 Hetman Żółkiewka  21 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

 

Pauza: Chełmianka II Chełm.
 
Brat Siennica Nadolna 4-0 Unia Białopole  29 kwietnia 16:00
Hetman Żółkiewka 5-0 Start II Krasnystaw  29 kwietnia 16:00
Ruch Izbica 0-2 Victoria Żmudź  29 kwietnia 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Granica Dorohusk  28 kwietnia 16:00
Kłos Chełm 0-2 Ogniwo Wierzbica  29 kwietnia 16:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Tatran Kraśniczyn  29 kwietnia 16:00
Frassati Fajsławice 5-1 Agros Suchawa  29 kwietnia 16:00

 

Kolejka 21 - 2 maja

 

Pauza: Granica Dorohusk.
 
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Ogniwo Wierzbica  2 maja 17:15
Frassati Fajsławice 4-2 Brat Siennica Nadolna  2 maja 17:15
Agros Suchawa 1-6 GKS Pławanice/Kamień  2 maja 17:15
Tatran Kraśniczyn 0-2 Kłos Chełm  2 maja 17:15
Chełmianka II Chełm 1-1 Ruch Izbica  2 maja 17:15
Victoria Żmudź 3-1 Hetman Żółkiewka  2 maja 17:15
Start II Krasnystaw 2-0 Unia Białopole  2 maja 17:15

 

Kolejka 22 - 5-6 maja

 

Pauza: Ogniwo Wierzbica.
 
Brat Siennica Nadolna 4-1 Start II Krasnystaw  6 maja, 16:00
Unia Białopole 1-2 Victoria Żmudź  5 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 9-1 Chełmianka II Chełm  6 maja, 16:00
Ruch Izbica 3-1 Granica Dorohusk  6 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-2 Tatran Kraśniczyn  5 maja, 17:00
Kłos Chełm
goście nie przyjechali
3-0
(wo)
Agros Suchawa  6 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-8 Frassati Fajsławice  6 maja, 16:00

 

Kolejka 23 - 12-13 maja

 

Pauza: Tatran Kraśniczyn.
 
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Brat Siennica Nadolna  13 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 4-1 Kłos Chełm  13 maja, 16:00
Agros Suchawa 1-2 Vitrum Wola Uhruska  13 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 3-1 Ruch Izbica  13 maja, 16:00
Granica Dorohusk 1-4 Hetman Żółkiewka  13 maja, 16:00
Chełmianka II Chełm 1-1 Unia Białopole  13 maja, 13:00
Victoria Żmudź 2-0 Start II Krasnystaw  13 maja, 16:00

 

Kolejka 24 - 19-20 maja

 

Pauza: Agros Suchawa.
 
Brat Siennica Nadolna 2-2 Victoria Żmudź  20 maja, 16:00
Start II Krasnystaw 0-0 Chełmianka II Chełm  19 maja, 16:00
Unia Białopole 2-2 Granica Dorohusk  20 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 5-1 Ogniwo Wierzbica  20 maja, 16:00
Ruch Izbica 0-4 Tatran Kraśniczyn  20 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-2 Frassati Fajsławice  19 maja, 17:00
Kłos Chełm 2-6 GKS Pławanice/Kamień  19 maja, 17:00

 

Kolejka 25 - 26-27 maja

 

Pauza: Frassati Fajsławice.
 
Kłos Chełm
na boisku 2-2; w drużynie
gospodarzy wystąpił
nieuprawniony zawodnik

0-3
(wo)
Brat Siennica Nadolna  27 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 5-2 Vitrum Wola Uhruska  27 maja, 16:00
Agros Suchawa 1-6 Ruch Izbica  27 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 0-5 Hetman Żółkiewka  27 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 6-3 Unia Białopole  26 maja, 15:00
Granica Dorohusk 5-0 Start II Krasnystaw  27 maja, 16:00
Chełmianka II Chełm 2-4 Victoria Żmudź  27 maja, 13:00

 

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

 

Pauza: GKS Pławanice/Kamień.
 
Brat Siennica Nadolna 13-2 Chełmianka II Chełm 2 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 6-2 Granica Dorohusk 2 czerwca, 17:00
Start II Krasnystaw 0-5 Ogniwo Wierzbica 2 czerwca, 17:00
Unia Białopole 3-2 Tatran Kraśniczyn 3 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 8-2 Agros Suchawa 3 czerwca, 16:00
Ruch Izbica 1-2 Frassati Fajsławice 2 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Kłos Chełm 2 czerwca, 17:00

 

Kolejka 27 - 6 czerwca

 

Pauza: Kłos Chełm.
 
Chełmianka II Chełm
w Dorohusku
3-7 Granica Dorohusk  6 czerwca, 17:15
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Brat Siennica Nadolna  6 czerwca, 17:15
GKS Pławanice/Kamień 6-1 Ruch Izbica  6 czerwca, 17:15
Frassati Fajsławice 0-1 Hetman Żółkiewka  6 czerwca, 17:15
Agros Suchawa 0-2 Unia Białopole  6 czerwca, 17:15
Tatran Kraśniczyn 5-1 Start II Krasnystaw  6 czerwca, 17:15
Ogniwo Wierzbica 2-2 Victoria Żmudź  6 czerwca, 17:15

 

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

 

Pauza: Vitrum Wola Uhruska.
 
Brat Siennica Nadolna 2-4 Granica Dorohusk  10 czerwca, 16:00
Chełmianka II Chełm 0-7 Ogniwo Wierzbica  10 czerwca, 11:00
Victoria Żmudź 4-1 Tatran Kraśniczyn  10 czerwca, 16:00
Start II Krasnystaw 3-1 Agros Suchawa  9 czerwca, 12:00
Unia Białopole 1-2 Frassati Fajsławice  10 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-3 GKS Pławanice/Kamień  10 czerwca, 16:00
Ruch Izbica 1-3 Kłos Chełm  10 czerwca, 16:00

 

Kolejka 29 - 17 czerwca

 

Pauza: Brat Siennica Nadolna.
 
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Ruch Izbica  
Kłos Chełm 2-1 Hetman Żółkiewka  
GKS Pławanice/Kamień 2-1 Unia Białopole  
Frassati Fajsławice 8-0 Start II Krasnystaw  
Agros Suchawa 1-10 Victoria Żmudź  
Tatran Kraśniczyn 4-2 Chełmianka II Chełm  
Ogniwo Wierzbica 5-0 Granica Dorohusk  

 

Kolejka 30 - 24 czerwca

 

Pauza: Ruch Izbica.
 
Brat Siennica Nadolna 3-3 Ogniwo Wierzbica  
Granica Dorohusk 4-1 Tatran Kraśniczyn  
Chełmianka II Chełm 3-0
(wo)
Agros Suchawa  
Victoria Żmudź 4-2 Frassati Fajsławice  
Start II Krasnystaw 0-2 GKS Pławanice/Kamień  
Unia Białopole 2-4 Kłos Chełm  
Hetman Żółkiewka 6-0 Vitrum Wola Uhruska  

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=