Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i winiki sezon 2006/2007
 
Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 66 21 3 2 108-27 12 1 0 66-10 9 2 2 42-17            
2.  Hetman Żółkiewka 26 60 19 3 4 69-33 12 1 0 37-9 7 2 4 32-24            
3.  Włodawianka Włodawa 26 54 17 3 6 77-35 10 1 2 42-15 7 2 4 35-20            
4.  Brat Siennica Nadolna 26 48 15 3 8 79-54 9 2 2 45-19 6 1 6 34-35            
5.  Sawena Sawin 26 44 14 2 10 71-76 9 1 3 40-28 5 1 7 31-48            
6.  Ruch Izbica 26 41 13 2 11 68-59 8 1 4 37-22 5 1 7 31-37            
7.  Ogniwo Wierzbica 26 37 10 7 9 46-40 8 2 3 33-18 2 5 6 13-22 2 3 1 0 1 2-1
8.  Unia Białopole 26 37 12 1 13 56-59 7 1 5 34-26 5 0 8 22-33 2 3 1 0 1 1-2
9.  Pławanice Kamień 26 35 11 2 13 71-72 6 1 6 40-32 5 1 7 31-40            
10.  Vitrum Wola Uhruska 26 29 8 5 13 35-43 6 2 5 21-19 2 3 8 14-24            
11.  Spółdzielca Siedliszcze 26 27 8 3 15 54-83 6 3 4 34-33 2 0 11 20-50            
12.  Frassati Fajsławice 26 22 7 1 18 64-100 5 1 7 42-46 2 0 11 22-54 2 3 1 0 1 6-6
13.  Vojsławia Wojsławice 26 22 6 4 16 39-66 4 2 7 23-26 2 2 9 16-40 2 3 1 0 1 6-6
14.  Hutnik Dubeczno 26 3 0 3 23 21-111 0 2 11 12-49 0 1 12 9-62            

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Sparta Rejowiec Fabryczny      3-1  2-1  6-1  11-0  5-1  4-2  2-0  3-1  1-1  6-2  10-0  4-0  9-0 
 2  Hetman Żółkiewka 1-0       3-1  1-0  5-2  4-3  3-1  1-0  3-0  0-0  3-0*  6-1  3-1  4-0 
 3  Włodawianka Włodawa 4-3  0-0       2-5  6-1  5-1  5-1  3-0*  4-0  5-0  2-0  1-2  2-0  3-2 
 4  Brat Siennica Nadolna 2-5  4-0  2-0       2-1  2-3  1-1  6-0  9-3  1-0  3-1  4-3  2-2  7-0 
 5  Sawena Sawin 1-7  2-1  2-3  3-1       5-1  1-2  2-1  6-3  3-2  5-2  3-1  2-2  5-2 
 6  Ruch Izbica 1-4  2-3  0-0  1-2  4-2       3-0  4-1  3-6  1-0  3-2  5-1  6-1  4-0 
 7  Ogniwo Wierzbica 1-2  2-2  2-3  5-1  1-2  4-4       2-0  3-0  3-2  2-0  2-1  4-0  2-1 
 8  Unia Białopole 0-2  1-5  0-4  3-2  2-3  0-4  1-0       1-1  3-1  6-1  9-2  2-1  6-0 
 9  Pławanice Kamień 3-5  1-4  0-1  1-2  8-4  0-5  1-1  5-3       0-3  9-2  2-0  6-1  4-1 
 10  Vitrum Wola Uhruska 0-3  3-0*  3-3  2-4  1-2  2-1  0-0  1-3  0-1       1-0  2-1  4-0  2-1 
 11  Spółdzielca Siedliszcze 1-1  1-3  2-7  7-6  1-1  4-0  3-1  1-5  4-2  3-1       5-1  0-3  2-2 
 12  Frassati Fajsławice 2-4  2-5  0-7  2-7  5-3  5-0  0-4  3-4  3-5  1-1  8-4       3-2  8-0 
 13  Vojsławia Wojsławice 1-1  2-4  4-0  1-2  1-4  0-3  0-0  1-2  1-4  2-0  0-3  4-3       6-0 
 14  Hutnik Dubeczno 0-5  1-4  0-5  1-1  1-6  1-5  0-0  2-3  0-5  1-3  2-3  1-6  2-3      

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Hetman Żółkiewka 3-1 Włodawianka Włodawa 20 września, 16:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 16:00) przerwany w 14. minucie z powodu zalania boiska
Frassati Fajsławice 3-2 Vojsławia Wojsławice 20 sierpnia, 17:00
Z uwagi na remont boiska Frasati wszystkie mecze rozgrywa na wyjeździe
Sawena Sawin 5-2 Spółdzielca Siedliszcze 20 sierpnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 0-0 Ogniwo Wierzbica 20 sierpnia, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Unia Białopole 19 sierpnia, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-3 Ruch Izbica 19 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Pławanice Kamień 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Włodawianka Włodawa 4-0 Pławanice Kamień 27 sierpnia, 17:00
Ruch Izbica 1-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 sierpnia, 17:00
Unia Białopole 3-2 Brat Siennica Nadolna 26 sierpnia, 16:00
Ogniwo Wierzbica 3-2 Vitrum Wola Uhruska 27 sierpnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Hutnik Dubeczno 27 sierpnia, 17:00
Vojsławia Wojsławice 1-4 Sawena Sawin 27 sierpnia, 13:00
Hetman Żółkiewka 6-1 Frassati Fajsławice 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Frassati Fajsławice 0-7 Włodawianka Włodawa 30 sierpnia, 17:00
we Włodawie
Sawena Sawin 2-1 Hetman Żółkiewka 30 sierpnia, 17:00
Hutnik Dubeczno 2-3 Vojsławia Wojsławice 30 sierpnia, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Spółdzielca Siedliszcze 30 sierpnia, 17:00
Brat Siennica Nadolna 1-1 Ogniwo Wierzbica 30 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Unia Białopole 30 sierpnia, 17:00
Pławanice Kamień 0-5 Ruch Izbica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Włodawianka Włodawa 5-1 Ruch Izbica 3 września, 16:00
Unia Białopole 1-1 Pławanice Kamień 3 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 7-6 Brat Siennica Nadolna 3 września, 16:00
Vojsławia Wojsławice 2-0 Vitrum Wola Uhruska 3 września, 13:00
Hetman Żółkiewka 4-0 Hutnik Dubeczno 3 września, 16:00
w Dubecznie; Hetman gospodarzem
Frassati Fajsławice 5-3 Sawena Sawin 3 września, 16:00
w Sawinie; Frassati gospodarzem

Kolejka 5 - 9-10 września

Sawena Sawin 2-3 Włodawianka Włodawa 10 września, 16:00
Hutnik Dubeczno 1-6 Frassati Fajsławice 10 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Hetman Żółkiewka 10 września, 16:00
(wo)
goście nie zostali poinformowani, że mecz jest przełożony na niedzielę i przyjechali w sobotę
Brat Siennica Nadolna 2-2 Vojsławia Wojsławice 9 września, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-2 Spółdzielca Siedliszcze 9 września, 16:00
Ruch Izbica 4-1 Unia Białopole 6 września, 17:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Pławanice Kamień 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Włodawianka Włodawa 3-0 Unia Białopole 17 września, 16:00
(wo)
Goście nie stawili się na meczu. Wynik zweryfikowany przez Chełmski OZPN
Ogniwo Wierzbica 4-4 Ruch Izbica 17 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-2 Pławanice Kamień 17 września, 16:00
Vojsławia Wojsławice 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 17 września, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Brat Siennica Nadolna 17 września, 16:00
Sawena Sawin 5-2 Hutnik Dubeczno 17 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Frassati Fajsławice 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Hutnik Dubeczno 0-5 Włodawianka Włodawa 24 września, 15:30
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Sawena Sawin 24 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-3 Frassati Fajsławice 23 września, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Hetman Żółkiewka 23 września, 15:00
Pławanice Kamień 6-1 Vojsławia Wojsławice 24 września, 15:00
Ruch Izbica 3-2 Spółdzielca Siedliszcze 24 września, 16:00
Unia Białopole 1-0 Ogniwo Wierzbica 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1 października

Włodawianka Włodawa 5-1 Ogniwo Wierzbica 1 października, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-5 Unia Białopole 1 października, 16:00
Vojsławia Wojsławice 0-3 Ruch Izbica 1 października, 13:00
Hetman Żółkiewka 3-0 Pławanice Kamień 1 października, 15:00
Sawena Sawin 3-1 Brat Siennica Nadolna 1 października, 16:00
Hutnik Dubeczno 1-3 Vitrum Wola Uhruska 1 października, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 10-0 Frassati Fajsławice 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Vitrum Wola Uhruska 3-3 Włodawianka Włodawa 8 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 7-0 Hutnik Dubeczno 8 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 11-0 Sawena Sawin 7 października, 14:00
Pławanice Kamień 2-0 Frassati Fajsławice 8 października, 15:00
Ruch Izbica 2-3 Hetman Żółkiewka 8 października, 15:00
Unia Białopole 2-1 Vojsławia Wojsławice 8 października, 15:00
Ogniwo Wierzbica 2-0 Spółdzielca Siedliszcze 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Włodawianka Włodawa 2-0 Spółdzielca Siedliszcze 15 października, 15:00
Vojsławia Wojsławice 0-0 Ogniwo Wierzbica 15 października, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Unia Białopole 15 października, 15:00
Sawena Sawin 6-3 Pławanice Kamień 15 października, 14:00
Hutnik Dubeczno 0-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 października, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-4 Brat Siennica Nadolna 15 października, 15:00
Ruch Izbica 5-1 Frassati Fajsławice 15 października, 14:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Brat Siennica Nadolna 2-0 Włodawianka Włodawa 22 października, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Vitrum Wola Uhruska 21 października, 14:00
Pławanice Kamień 4-1 Hutnik Dubeczno 22 października, 15:00
Ruch Izbica 4-2 Sawena Sawin 22 października, 15:00
Unia Białopole 9-2 Frassati Fajsławice 22 października, 14:00
Ogniwo Wierzbica 2-2 Hetman Żółkiewka 22 października, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Vojsławia Wojsławice 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Włodawianka Włodawa 2-0 Vojsławia Wojsławice 11 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 11 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Frassati Fajsławice 0-4 Ogniwo Wierzbica 11 listopada, 13:00
Sawena Sawin 2-1 Unia Białopole 11 listopada, 13:00
Hutnik Dubeczno 1-5 Ruch Izbica 11 listopada, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Pławanice Kamień 11 listopada, 13:00
Brat Siennica Nadolna 2-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Włodawianka Włodawa 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) spotkanie przerwane po I połowie przy stanie 0-1 z powodu opadów śniegu, 19 listopada rozegrana zostanie tylko II polowa
Pławanice Kamień 1-2 Brat Siennica Nadolna 19 listopada, 13:00
Ruch Izbica 1-0 Vitrum Wola Uhruska 19 listopada, 13:00
Unia Białopole 6-0 Hutnik Dubeczno 19 listopada, 13:00
Ogniwo Wierzbica 1-2 Sawena Sawin 19 listopada, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 5-1 Frassati Fajsławice 19 listopada, 13:00
Vojsławia Wojsławice 2-4 Hetman Żółkiewka 19 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Włodawianka Włodawa 0-0 Hetman Żółkiewka 1 kwietnia, 15:00
Vojsławia Wojsławice 4-3 Frassati Fajsławice 1 kwietnia, 14:00
na boisku w Trawnikach
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Sawena Sawin 1 kwietnia, 15:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Hutnik Dubeczno 1 kwietnia, 15:00
Unia Białopole 3-1 Vitrum Wola Uhruska 1 kwietnia, 15:00
Ruch Izbica 1-2 Brat Siennica Nadolna 1 kwietnia, 15:00
Pławanice Kamień 3-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pławanice Kamień 0-1 Włodawianka Włodawa 4 kwietnia, 16:30
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 Ruch Izbica 4 kwietnia, 16:30
Brat Siennica Nadolna 6-0 Unia Białopole 4 kwietnia, 16:30
Vitrum Wola Uhruska 0-0 Ogniwo Wierzbica 4 kwietnia, 16:30
Hutnik Dubeczno 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 4 kwietnia, 16:30
Sawena Sawin 2-2 Vojsławia Wojsławice 4 kwietnia, 16:30
Frassati Fajsławice 2-5 Hetman Żółkiewka 4 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Włodawianka Włodawa 1-2 Frassati Fajsławice 15 kwietnia, 15:00
Hetman Żółkiewka 5-2 Sawena Sawin 15 kwietnia, 15:00
Vojsławia Wojsławice 6-0 Hutnik Dubeczno 15 kwietnia, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Vitrum Wola Uhruska 15 kwietnia, 15:00
Ogniwo Wierzbica 5-1 Brat Siennica Nadolna 15 kwietnia, 15:00
Unia Białopole 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 kwietnia, 13:00
Ruch Izbica 3-6 Pławanice Kamień 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Ruch Izbica 0-0 Włodawianka Włodawa 22 kwietnia, 16:00
Pławanice Kamień 5-3 Unia Białopole 22 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-2 Ogniwo Wierzbica 21 kwietnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-1 Spółdzielca Siedliszcze 22 kwietnia, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 4-0 Vojsławia Wojsławice 22 kwietnia, 17:00
Hutnik Dubeczno 1-4 Hetman Żółkiewka 22 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 3-1 Frassati Fajsławice 22 kwietnia, 14:00
w Fajsławicach

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pławanice Kamień 1-1 Ogniwo Wierzbica  
Włodawianka Włodawa 6-1 Sawena Sawin 29 kwietnia, 15:00
Frassati Fajsławice 8-0 Hutnik Dubeczno  
Hetman Żółkiewka 0-0 Vitrum Wola Uhruska  
Vojsławia Wojsławice 1-2 Brat Siennica Nadolna  
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 0-4 Ruch Izbica  

Kolejka 19 - 3 maja

Frassati Fajsławice 1-1 Vitrum Wola Uhruska  
Unia Białopole 0-4 Włodawianka Włodawa  
Ruch Izbica 3-0 Ogniwo Wierzbica  
Pławanice Kamień 9-2 Spółdzielca Siedliszcze 3 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Vojsławia Wojsławice  
Brat Siennica Nadolna 4-0 Hetman Żółkiewka  
Hutnik Dubeczno 1-6 Sawena Sawin  

Kolejka 20 - 6 maja

Włodawianka Włodawa 3-2 Hutnik Dubeczno 6 maja, 16:00
Sawena Sawin 3-2 Vitrum Wola Uhruska 6 maja, 15:00
Frassati Fajsławice 2-7 Brat Siennica Nadolna 6 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 maja, 15:00
Vojsławia Wojsławice 1-4 Pławanice Kamień 6 maja, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-0 Ruch Izbica 6 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 2-0 Unia Białopole 6 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Frassati Fajsławice 2-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 maja, 17:00
Ogniwo Wierzbica 2-3 Włodawianka Włodawa 12 maja, 16:00
Unia Białopole 6-1 Spółdzielca Siedliszcze 13 maja, 15:00
Ruch Izbica 6-1 Vojsławia Wojsławice 13 maja, 16:00
Pławanice Kamień 1-4 Hetman Żółkiewka 13 maja, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Sawena Sawin 13 maja, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Hutnik Dubeczno 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Włodawianka Włodawa 5-0 Vitrum Wola Uhruska 20 maja, 16:00
Hutnik Dubeczno 1-1 Brat Siennica Nadolna 20 maja, 17:30
Sawena Sawin 1-7 Sparta Rejowiec Fabryczny 20 maja, 15:00
Frassati Fajsławice 3-5 Pławanice Kamień 20 maja, 15:00
Hetman Żółkiewka 4-3 Ruch Izbica 19 maja, 15:00
Vojsławia Wojsławice 1-2 Unia Białopole 20 maja, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Ogniwo Wierzbica 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Frassati Fajsławice 5-0 Ruch Izbica 27 maja, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-7 Włodawianka Włodawa 27 maja, 18:00
Ogniwo Wierzbica 4-0 Vojsławia Wojsławice 27 maja, 15:00
Unia Białopole 1-5 Hetman Żółkiewka 27 maja, 15:00
Pławanice Kamień 8-4 Sawena Sawin 27 maja, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 9-0 Hutnik Dubeczno 27 maja, 15:00
Brat Siennica Nadolna 1-0 Vitrum Wola Uhruska 27 maja, 15:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Włodawianka Włodawa 2-5 Brat Siennica Nadolna  
Vitrum Wola Uhruska 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hutnik Dubeczno 0-5 Pławanice Kamień  
Sawena Sawin 5-1 Ruch Izbica  
Frassati Fajsławice 3-4 Unia Białopole  
Hetman Żółkiewka 3-1 Ogniwo Wierzbica  
Vojsławia Wojsławice 0-3 Spółdzielca Siedliszcze  

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Vojsławia Wojsławice 4-0 Włodawianka Włodawa 10 czerwca, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Hetman Żółkiewka 10 czerwca, 16:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Frassati Fajsławice 10 czerwca, 12:00
Unia Białopole 2-3 Sawena Sawin 10 czerwca, 13:00
Ruch Izbica 4-0 Hutnik Dubeczno 10 czerwca, 17:00
Pławanice Kamień 0-3 Vitrum Wola Uhruska 9 czerwca, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-1 Brat Siennica Nadolna 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 16-17 czerwca

Włodawianka Włodawa 4-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 17 czerwca, 15:00
Brat Siennica Nadolna 9-3 Pławanice Kamień 17 czerwca, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Ruch Izbica 17 czerwca, 15:00
Hutnik Dubeczno 2-3 Unia Białopole 17 czerwca, 15:00
Sawena Sawin 1-2 Ogniwo Wierzbica 17 czerwca, 15:00
Frassati Fajsławice 8-4 Spółdzielca Siedliszcze 17 czerwca, 15:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Vojsławia Wojsławice 17 czerwca, 15:00

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=