Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki sezon 2003/2004
 
Tabela

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chełmianka Chełm 26 70 23 1 2 87-24 12 1 0 54-7 11 0 2 33-17            
2.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 58 18 4 4 45-19 11 2 0 27-5 7 2 4 18-14            
3.  Włodawianka Włodawa 26 57 17 6 3 92-29 12 1 0 57-7 5 5 3 35-22 2 3 1 0 1 6-5
4.  Ogniwo Wierzbica 26 57 18 3 5 60-24 11 1 1 41-12 7 2 4 19-12 2 3 1 0 1 5-6
5.  Hetman Żółkiewka 26 42 13 3 10 70-57 8 0 5 43-26 5 3 5 27-31            
6.  Spółdzielca Siedliszcze 26 36 11 3 12 48-42 7 2 4 31-18 4 1 8 17-24            
7.  Vitrum Wola Uhruska 26 35 11 2 13 41-47 6 1 6 21-22 5 1 7 20-25            
8.  Unia Białopole 26 32 9 5 12 42-54 4 5 4 23-18 5 0 8 19-36            
9.  Hutnik Ruda-Huta 26 31 8 7 11 28-38 5 3 5 14-14 3 4 6 14-24            
10.  Kłos Chełm 26 28 8 4 14 43-61 5 4 4 25-27 3 0 10 18-34            
11.  Ruch Izbica 26 27 8 3 15 31-47 6 1 6 24-20 2 2 9 7-27            
12.  Pławanice Kamień 26 22 7 1 18 38-73 5 1 7 22-32 2 0 11 16-41            
13.  Frassati Fajsławice 26 17 4 5 17 22-65 2 2 9 9-26 2 3 8 13-39            
14.  Unia Rejowiec 26 9 2 3 21 27-94 2 1 10 14-35 0 2 11 13-59            

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Chełmianka Chełm      2-1  1-1  1-0  3-1  5-0  4-1  8-1  1-0  2-1  5-0  4-1  6-0  12-0 
 2  Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0       3-2  1-0  4-0  2-0  2-0  1-0  0-0  2-1  1-1  4-0  4-0  2-1 
 3  Włodawianka Włodawa 4-1  1-0       4-1  0-0  3-1  4-2  4-0  3-0  4-1  6-0  3-0*  9-0  12-1 
 4  Ogniwo Wierzbica 1-3  3-0  4-2       3-1  3-0  4-1  9-1  5-3  2-0  1-0  4-0  0-0  2-1 
 5  Hetman Żółkiewka 2-4  0-3  3-2  0-2       3-2  1-0  0-2  3-4  9-1  5-1  4-2  5-1  8-2 
 6  Spółdzielca Siedliszcze 0-1  1-3  3-3  1-1  5-0       1-2  4-5  3-0  2-1  1-0  3-1  1-0  6-1 
 7  Vitrum Wola Uhruska 1-3  0-1  0-1  1-1  3-5  2-1       2-1  2-0  2-4  1-0  4-2  0-1  3-2 
 8  Unia Białopole 1-3  0-1  1-1  0-1  4-4  2-1  2-2       1-3  1-0  0-0  5-1  1-1  5-0 
 9  Hutnik Ruda-Huta 1-2  0-0  1-1  0-2  1-3  0-1  3-1  2-1       1-0  1-0  2-0  2-3  0-0 
 10  Kłos Chełm 3-5  2-2  1-5  1-4  2-2  1-0  1-3  3-0  1-1       4-1  4-3  1-0  1-1 
 11  Ruch Izbica 1-2  0-2  2-2  1-2  2-3  0-1  1-0  1-2  3-0  4-2       3-1  3-2  3-1 
 12  Pławanice Kamień 0-5  2-0  2-3  1-3  1-6  2-4  1-2  2-1  1-1  2-1  1-2       4-2  3-2 
 13  Frassati Fajsławice 1-2  1-2  1-4  0-2  2-0  0-0  0-3  0-3  1-1  1-3  0-2  0-3*       2-1 
 14  Unia Rejowiec 1-2  2-3  0-8  1-0  1-2  1-6  1-3  0-2  0-1  2-3  1-0  1-2  3-3      

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Frassati Fajsławice 2-1 Unia Rejowiec  
Chełmianka Chełm 4-1 Pławanice Kamień  
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Ruch Izbica  
Ogniwo Wierzbica 4-2 Włodawianka Włodawa  
Hetman Żółkiewka 3-4 Hutnik Ruda-Huta  
Kłos Chełm 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Unia Białopole 2-2 Vitrum Wola Uhruska  

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Unia Rejowiec 1-3 Vitrum Wola Uhruska  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Unia Białopole  
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Kłos Chełm  
Włodawianka Włodawa 0-0 Hetman Żółkiewka  
Ruch Izbica 1-2 Ogniwo Wierzbica  
Pławanice Kamień 2-4 Spółdzielca Siedliszcze  
Frassati Fajsławice 1-2 Chełmianka Chełm  

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Chełmianka Chełm 12-0 Unia Rejowiec  
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Frassati Fajsławice  
Ogniwo Wierzbica 4-0 Pławanice Kamień  
Hetman Żółkiewka 5-1 Ruch Izbica  
Kłos Chełm 1-5 Włodawianka Włodawa  
Unia Białopole 1-3 Hutnik Ruda-Huta  
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Unia Rejowiec 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Vitrum Wola Uhruska  
Włodawianka Włodawa 4-0 Unia Białopole  
Ruch Izbica 4-2 Kłos Chełm  
Pławanice Kamień 1-6 Hetman Żółkiewka  
Frassati Fajsławice 0-2 Ogniwo Wierzbica  
Chełmianka Chełm 5-0 Spółdzielca Siedliszcze  

Kolejka 5 - 6-7 września

Spółdzielca Siedliszcze 6-1 Unia Rejowiec  
Ogniwo Wierzbica 1-3 Chełmianka Chełm  
Hetman Żółkiewka 5-1 Frassati Fajsławice  
Kłos Chełm 4-3 Pławanice Kamień  
Unia Białopole 0-0 Ruch Izbica  
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Włodawianka Włodawa  
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Hutnik Ruda-Huta  

Kolejka 6 - 13-14 września

Unia Rejowiec 0-1 Hutnik Ruda-Huta  
Włodawianka Włodawa 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Ruch Izbica 1-0 Vitrum Wola Uhruska  
Pławanice Kamień 2-1 Unia Białopole  
Frassati Fajsławice 1-3 Kłos Chełm  
Chełmianka Chełm 3-1 Hetman Żółkiewka  
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Ogniwo Wierzbica  

Kolejka 7 - 20-21 września

Ogniwo Wierzbica 2-1 Unia Rejowiec  
Hetman Żółkiewka 3-2 Spółdzielca Siedliszcze  
Kłos Chełm 3-5 Chełmianka Chełm  
Unia Białopole 1-1 Frassati Fajsławice  
Vitrum Wola Uhruska 4-2 Pławanice Kamień  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Ruch Izbica  
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Włodawianka Włodawa  

Kolejka 8 - 27-28 września

Unia Rejowiec 0-8 Włodawianka Włodawa  
Ruch Izbica 3-0 Hutnik Ruda-Huta  
Pławanice Kamień 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Frassati Fajsławice 0-3 Vitrum Wola Uhruska  
Chełmianka Chełm 8-1 Unia Białopole  
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Kłos Chełm  
Ogniwo Wierzbica 3-1 Hetman Żółkiewka  

Kolejka 9 - 4-5 października

Hetman Żółkiewka 8-2 Unia Rejowiec  
Kłos Chełm 1-4 Ogniwo Wierzbica  
Unia Białopole 2-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Chełmianka Chełm  
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Frassati Fajsławice  
Hutnik Ruda-Huta 2-0 Pławanice Kamień  
Włodawianka Włodawa 6-0 Ruch Izbica  

Kolejka 10 - 11-12 października

Unia Rejowiec 1-0 Ruch Izbica  
Pławanice Kamień 2-3 Włodawianka Włodawa  
Frassati Fajsławice 1-1 Hutnik Ruda-Huta  
Chełmianka Chełm 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Vitrum Wola Uhruska  
Ogniwo Wierzbica 9-1 Unia Białopole  
Hetman Żółkiewka 9-1 Kłos Chełm  

Kolejka 11 - 18-19 października

Kłos Chełm 1-1 Unia Rejowiec  
Unia Białopole 4-4 Hetman Żółkiewka  
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Ogniwo Wierzbica  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Chełmianka Chełm  
Włodawianka Włodawa 9-0 Frassati Fajsławice  
Ruch Izbica 3-1 Pławanice Kamień  

Kolejka 12 - 25-26 października

Unia Rejowiec 1-2 Pławanice Kamień  
Frassati Fajsławice 0-2 Ruch Izbica  
Chełmianka Chełm 1-1 Włodawianka Włodawa 8 listopada
Spółdzielca Siedliszcze 3-0 Hutnik Ruda-Huta  
Ogniwo Wierzbica 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Hetman Żółkiewka 1-0 Vitrum Wola Uhruska  
Kłos Chełm 3-0 Unia Białopole  

Kolejka 13 - 2 listopada

Unia Białopole 5-0 Unia Rejowiec  
Vitrum Wola Uhruska 2-4 Kłos Chełm  
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Hetman Żółkiewka  
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Ogniwo Wierzbica  
Włodawianka Włodawa 3-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Ruch Izbica 1-2 Chełmianka Chełm  
Pławanice Kamień 4-2 Frassati Fajsławice  

Kolejka 14 - 27-28 marca

Unia Rejowiec 3-3 Frassati Fajsławice  
Pławanice Kamień 0-5 Chełmianka Chełm  
Ruch Izbica 0-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Włodawianka Włodawa 4-1 Ogniwo Wierzbica  
Hutnik Ruda-Huta 1-3 Hetman Żółkiewka  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Kłos Chełm  
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Unia Białopole  

Kolejka 15 - 3-4 kwietnia

Vitrum Wola Uhruska 3-2 Unia Rejowiec  
Unia Białopole 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Kłos Chełm 1-1 Hutnik Ruda-Huta  
Hetman Żółkiewka 3-2 Włodawianka Włodawa  
Ogniwo Wierzbica 1-0 Ruch Izbica  
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Pławanice Kamień  
Chełmianka Chełm 6-0 Frassati Fajsławice  

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Unia Rejowiec 1-2 Chełmianka Chełm  
Frassati Fajsławice 0-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Pławanice Kamień 1-3 Ogniwo Wierzbica  
Ruch Izbica 2-3 Hetman Żółkiewka  
Włodawianka Włodawa 4-1 Kłos Chełm  
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Unia Białopole  
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Vitrum Wola Uhruska  

Kolejka 17 - 25 kwietnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Unia Rejowiec  
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Hutnik Ruda-Huta  
Unia Białopole 1-1 Włodawianka Włodawa  
Kłos Chełm 4-1 Ruch Izbica  
Hetman Żółkiewka 4-2 Pławanice Kamień  
Ogniwo Wierzbica 0-0 Frassati Fajsławice  
Spółdzielca Siedliszcze 0-1 Chełmianka Chełm  

Kolejka 18 - 1-2 maja

Unia Rejowiec 1-6 Spółdzielca Siedliszcze  
Chełmianka Chełm 1-0 Ogniwo Wierzbica  
Frassati Fajsławice 2-0 Hetman Żółkiewka  
Pławanice Kamień 2-1 Kłos Chełm  
Ruch Izbica 1-2 Unia Białopole  
Włodawianka Włodawa 4-2 Vitrum Wola Uhruska  
Hutnik Ruda-Huta 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny  

Kolejka 19 - 8-9 maja

Hutnik Ruda-Huta 0-0 Unia Rejowiec  
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Włodawianka Włodawa  
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Ruch Izbica  
Unia Białopole 5-1 Pławanice Kamień  
Kłos Chełm 1-0 Frassati Fajsławice  
Hetman Żółkiewka 2-4 Chełmianka Chełm  
Ogniwo Wierzbica 3-0 Spółdzielca Siedliszcze  

Kolejka 20 - 15-16 maja

Unia Rejowiec 1-0 Ogniwo Wierzbica  
Spółdzielca Siedliszcze 5-0 Hetman Żółkiewka  
Chełmianka Chełm 2-1 Kłos Chełm  
Frassati Fajsławice 0-3 Unia Białopole 2 czerwca
Pławanice Kamień 1-2 Vitrum Wola Uhruska  
Ruch Izbica 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Włodawianka Włodawa 3-0 Hutnik Ruda-Huta  

Kolejka 21 - 15-16 maja

Włodawianka Włodawa 12-1 Unia Rejowiec  
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Ruch Izbica  
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Pławanice Kamień  
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Frassati Fajsławice  
Unia Białopole 1-3 Chełmianka Chełm  
Kłos Chełm 1-0 Spółdzielca Siedliszcze  
Hetman Żółkiewka 0-2 Ogniwo Wierzbica  

Kolejka 22 - 22-23 maja

Unia Rejowiec 1-2 Hetman Żółkiewka  
Ogniwo Wierzbica 2-0 Kłos Chełm  
Spółdzielca Siedliszcze 4-5 Unia Białopole  
Chełmianka Chełm 4-1 Vitrum Wola Uhruska  
Frassati Fajsławice 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Pławanice Kamień 1-1 Hutnik Ruda-Huta  
Ruch Izbica 2-2 Włodawianka Włodawa  

Kolejka 23 - 29-30 maja

Ruch Izbica 3-1 Unia Rejowiec  
Włodawianka Włodawa 3-0 Pławanice Kamień  
(wo)
zespół gości został zdekompletowany
Hutnik Ruda-Huta 2-3 Frassati Fajsławice  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Chełmianka Chełm  
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Unia Białopole 0-1 Ogniwo Wierzbica  
Kłos Chełm 2-2 Hetman Żółkiewka  

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Unia Rejowiec 2-3 Kłos Chełm  
Hetman Żółkiewka 0-2 Unia Białopole  
Ogniwo Wierzbica 4-1 Vitrum Wola Uhruska  
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Chełmianka Chełm 1-0 Hutnik Ruda-Huta  
Frassati Fajsławice 1-4 Włodawianka Włodawa  
Pławanice Kamień 1-2 Ruch Izbica  

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pławanice Kamień 3-2 Unia Rejowiec  
Ruch Izbica 3-2 Frassati Fajsławice  
Włodawianka Włodawa 4-1 Chełmianka Chełm  
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Spółdzielca Siedliszcze  
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ogniwo Wierzbica  
Vitrum Wola Uhruska 3-5 Hetman Żółkiewka  
Unia Białopole 1-0 Kłos Chełm  

Kolejka 26 - 13 czerwca

Unia Rejowiec 0-2 Unia Białopole  
Kłos Chełm 1-3 Vitrum Wola Uhruska  
Hetman Żółkiewka 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny  
Ogniwo Wierzbica 5-3 Hutnik Ruda-Huta  
Spółdzielca Siedliszcze 3-3 Włodawianka Włodawa  
Chełmianka Chełm 5-0 Ruch Izbica  
Frassati Fajsławice 0-3 Pławanice Kamień  
(wo)

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=