Tekst alternatywny
pzpnwyższa szkoła stosunków międzynarodowych w chełmieGminaPerbudOrlikWodaBank

   
 
  Tabela i wyniki
 
                    Tabela

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Chełm
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
⇒  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włodawianka Włodawa 26 66 21 3 2 91-27 12 1 0 50-8 9 2 2 41-19            
2. Hetman Żółkiewka 26 63 20 3 3 109-33 12 1 0 67-16 8 2 3 42-17            
3. Vitrum Wola Uhruska
26 51 15 6 5 73-27 7 5 1 29-9 8 1 4 43-18            
4. Brat Siennica Nadolna 26 41 12 5 9 55-48 7 2 4 25-20 5 3 5 30-28            
5. Pławanice Kamień 26 39 12 3 11 61-63 7 1 4 36-26 2 5 7 28-37            
6. Unia Białopole 26 38 11 5 10 58-59 7 2 4 29-20 4 3 6 29-39        
   
7. Ogniwo Wierzbica 26 37 11 4 11 69-64 5 1 6 36-28 6 3 5 32-35            
8. Kłos Chełm 26 37 11 4 11 66-51 8 0 5 40-24 3 4 6 26-27  2 10-2 
9.  Agros Suchawa 26 37 11 4 11 56-52 6 3 4 32-25 5 1 7 24-27 2-10 
10.  Frassati Fajsławice 26 35 11 2 14 66-80 7 1 7 47-44 4 2 7 21-35            
11.  Ruch Izbica 26
28 7 7 12 45-65 4 5 4 25-28 3 2 8 20-37            
12.  Vojsławia Wojsławice 26 24 6 6 14 55-85 4 4 5 35-42 2 2 9 20-43            
13.  Sawena Sawin 26 13 4 1 21 32-112 3 0 10 17-48 1 1 11 15-64            
14.  Spółdzielca Siedliszcze 26 9 2 3 21 29-100 2 2 9 16-42 0 1 12 13-58            
  • Awans do IV ligi
  • Baraż o awans do IV ligi -> Hetman Żółkiewka 0:2 Orion Niedrzwica Duża 22 czerwca 17:00
  • Bramki: Kucharski 27, 55
  • Baraż o utrzymanie sie w V lidze -> Sawena Sawin 2:0 Hutnik Ruda Huta 29 czerwca 16:00
  • Spadek z V ligi do klasy A

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Włodawianka Włodawa 3-1 Vojsławia Wojsławice 19 sierpnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 4-0 Hetman Żółkiewka 18 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 5-1 Pławanice Kamień 18 sierpnia, 17:00
Frassati Fajsławice 5-1 Ruch Izbica 18 sierpnia, 17:00
Sawena Sawin 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 19 sierpnia, 13:00
(wo)
Wynik z boiska 0-2 zweryfikowany na walkower. W drużynie gości grał
nieuprawniony zawodnik
Brat Siennica Nadolna 3-0 Unia Białopole 19 sierpnia, 13:00
(wo)
Agros Suchawa 0-0 Ogniwo Wierzbica 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Vojsławia Wojsławice 0-3 Ogniwo Wierzbica 25 sierpnia, 16:00
Unia Białopole 1-0 Agros Suchawa 26 sierpnia, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Brat Siennica Nadolna 26 sierpnia, 16:00
(wo)
Wynik z boiska 2-4 zweryfikowany na walkower. W drużynie gospodarzy grał
nieuprawniony zawodnik
Ruch Izbica 4-0 Sawena Sawin 26 sierpnia, 17:00
Pławanice Kamień 2-0 Frassati Fajsławice 26 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Kłos Chełm 26 sierpnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 3-1 Vitrum Wola Uhruska 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Vitrum Wola Uhruska 3-0 Vojsławia Wojsławice 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kłos Chełm 2-3 Włodawianka Włodawa 2 września, 13:00
Frassati Fajsławice 0-10 Hetman Żółkiewka 2 września, 17:00
Sawena Sawin 0-1 Pławanice Kamień 2 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ruch Izbica 2 września, 16:00
Agros Suchawa 2-0 Spółdzielca Siedliszcze 2 września, 13:00
Ogniwo Wierzbica 2-0 Unia Białopole 2 września, 13:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Vojsławia Wojsławice 4-4 Unia Białopole 9 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-5 Ogniwo Wierzbica 9 września, 16:00
Ruch Izbica 0-3 Agros Suchawa 19 września, 17:00
Pławanice Kamień 0-2 Brat Siennica Nadolna 12 września, 17:00
Hetman Żółkiewka 11-1 Sawena Sawin 9 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 7-1 Frassati Fajsławice 9 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Kłos Chełm 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Kłos Chełm 5-1 Vojsławia Wojsławice 16 września, 13:00
Frassati Fajsławice 0-6 Vitrum Wola Uhruska 16 września, 16:00
Sawena Sawin 3-8 Włodawianka Włodawa 16 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Hetman Żółkiewka 16 września, 13:00
Agros Suchawa 4-2 Pławanice Kamień 16 września, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-1 Ruch Izbica 16 września, 13:00
Mecz w Izbicy
Unia Białopole 4-2 Spółdzielca Siedliszcze 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Vojsławia Wojsławice 4-4 Spółdzielca Siedliszcze 23 września, 13:00
Ruch Izbica 4-4 Unia Białopole 23 września, 13:00
Pławanice Kamień 7-4 Ogniwo Wierzbica 23 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 4-2 Agros Suchawa 23 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Brat Siennica Nadolna 23 września, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-0 Sawena Sawin 26 września, 13:00
Kłos Chełm 1-3 Frassati Fajsławice 23 września, 13:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Frassati Fajsławice 6-1 Vojsławia Wojsławice 30 września, 16:00
Sawena Sawin 2-0 Kłos Chełm 30 września, 15:00
Brat Siennica Nadolna 0-1 Vitrum Wola Uhruska 29 września, 12:00
Agros Suchawa 0-0 Włodawianka Włodawa 30 września, 13:00
Ogniwo Wierzbica 1-3 Hetman Żółkiewka 30 września, 13:00
Unia Białopole 3-2 Pławanice Kamień 30 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Ruch Izbica 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Vojsławia Wojsławice 3-3 Ruch Izbica 7 października, 13:00
Pławanice Kamień 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 7 października, 15:00
Hetman Żółkiewka 8-1 Unia Białopole 7 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Ogniwo Wierzbica 7 października, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Agros Suchawa 7 października, 15:00
(wo)
Gościom skończyła się data badań lekarskich
Kłos Chełm 0-1 Brat Siennica Nadolna 7 października, 13:00
Frassati Fajsławice 6-3 Sawena Sawin 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14 października

Sawena Sawin 1-3 Vojsławia Wojsławice 14 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 1-0 Frassati Fajsławice 14 października, 13:00
Agros Suchawa 1-6 Kłos Chełm 14 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 2-2 Vitrum Wola Uhruska 14 października, 13:00
Unia Białopole 2-3 Włodawianka Włodawa 14 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Hetman Żółkiewka 14 października, 15:00
Ruch Izbica 2-1 Pławanice Kamień 14 października, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Vojsławia Wojsławice 3-3 Pławanice Kamień                       
21 października, 13:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Ruch Izbica 21 października, 13:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 25 listopada, 13:00
goście nie przyjechjali.                            (wo)
Vitrum Wola Uhruska 2-2 Unia Białopole 20 października, 15:30
Kłos Chełm 4-2 Ogniwo Wierzbica 21 października, 13:00
Frassati Fajsławice 2-4 Agros Suchawa 21 października, 15:00
Sawena Sawin 0-7 Brat Siennica Nadolna 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Brat Siennica Nadolna 4-3 Vojsławia Wojsławice 28 października, 13:00
Agros Suchawa 10-1 Sawena Sawin 28 października, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-0 Frassati Fajsławice 28 października, 13:00
Unia Białopole 2-2 Kłos Chełm 28 października, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Vitrum Wola Uhruska 28 października, 14:00
Ruch Izbica 0-4 Włodawianka Włodawa 28 października, 13:00
Pławanice Kamień 0-2 Hetman Żółkiewka 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Vojsławia Wojsławice 1-8 Hetman Żółkiewka 4 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 7-1 Pławanice Kamień 4 listopada, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 5-0 Ruch Izbica 4 listopada, 13:00
Kłos Chełm 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 4 listopada, 13:00
Frassati Fajsławice 1-4 Unia Białopole 4 listopada, 13:00
Sawena Sawin 2-5 Ogniwo Wierzbica 4 listopada, 13:00
Brat Siennica Nadolna 1-3 Agros Suchawa 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Agros Suchawa 4-2 Vojsławia Wojsławice 11 listopada, 13:00
Ogniwo Wierzbica 3-2 Brat Siennica Nadolna 11 listopada, 13:00
Unia Białopole 3-0 Sawena Sawin 11 listopada, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Frassati Fajsławice 11 listopada, 13:00
Ruch Izbica 2-2 Kłos Chełm 11 listopada, 13:00
Pławanice Kamień 1-4 Vitrum Wola Uhruska 11 listopada, 14:00
Hetman Żółkiewka 3-3 Włodawianka Włodawa 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29/30 marca 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 1-4 Włodawianka Włodawa   30 marca, 15:00
Hetman Żółkiewka 3-2 Vitrum Wola Uhruska   30 marca, 15:00
Pławanice Kamień 1-1 Kłos Chełm   30 marca, 15:00
Ruch Izbica 2-2 Frassati Fajsławice   30 marca, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Sawena Sawin   30 marca, 15:00
Unia Białopole 9-1 Brat Siennica Nadolna   30 marca, 15:00
Ogniwo Wierzbica 2-3 Agros Suchawa   30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5/6 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

Ogniwo Wierzbica 6-0 Vojsławia Wojsławice  6 kwietnia, 15:00
Agros Suchawa 0-4 Unia Białopole  6 kwietnia, 15:00
Brat Siennica Nadolna 3-0 Spółdzielca Siedliszcze  6 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 1-4 Ruch Izbica  6 kwietnia, 15:00
Frassati Fajsławice 4-1 Pławanice Kamień  6 kwietnia, 16:00
Kłos Chełm 0-2 Hetman Żółkiewka  5 kwietnia, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 2-1 Włodawianka Włodawa  6 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 12/13 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 2-4 Vitrum Wola Uhruska  12 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 1-0 Kłos Chełm  13 kwietnia, 15:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Frassati Fajsławice  13 kwietnia, 15:00
Pławanice Kamień 7-2 Sawena Sawin  13 kwietnia, 15:00
Ruch Izbica 2-1 Brat Siennica Nadolna  13 kwietnia, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Agros Suchawa  13 kwietnia, 15:00
Unia Białopole 0-3 Ogniwo Wierzbica  13 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19/20 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

Unia Białopole 0-0 Vojsławia Wojsławice  20 kwietnia, 15:00
Ogniwo Wierzbica 5-2 Spółdzielca Siedliszcze  20 kwietnia, 15:00
Agros Suchawa 1-2 Ruch Izbica  20 kwietnia, 15:00
Brat Siennica Nadolna 2-4 Pławanice Kamień  20 kwietnia, 15:00
Sawena Sawin 1-4 Hetman Żółkiewka  20 kwietnia, 15:00
Frassati Fajsławice 1-3 Włodawianka Włodawa  20 kwietnia, 16:00
Kłos Chełm 3-7 Vitrum Wola Uhruska  20 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 26/27 kwietnia 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 2-1 Kłos Chełm   26 kwietnia, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Frassati Fajsławice   27 kwietnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 8-1 Sawena Sawin   27 kwietnia, 15:00
Hetman Żółkiewka 3-2 Brat Siennica Nadolna   26 kwietnia, 17:00
Pławanice Kamień 3-1 Agros Suchawa   27 kwietnia, 17:00
Ruch Izbica 1-4 Ogniwo Wierzbica   27 kwietnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Unia Białopole   27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 03/04 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Vojsławia Wojsławice  4 maja, 16:00
Unia Białopole 2-1 Ruch Izbica  4 maja, 15:00
Ogniwo Wierzbica 2-4 Pławanice Kamień  3 maja, 16:00
Agros Suchawa 2-4 Hetman Żółkiewka  4 maja, 15:00
Brat Siennica Nadolna 1-2 Włodawianka Włodawa  4 maja, 15:00
Sawena Sawin 0-9 Vitrum Wola Uhruska  3 maja, 17:00
Frassati Fajsławice 6-4 Kłos Chełm  4 maja, 17:00

Kolejka 20 - 10/11 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 8-2 Frassati Fajsławice  10 maja, 17:00
Kłos Chełm 6-1 Sawena Sawin  10 maja, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Brat Siennica Nadolna  10 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 2-0 Agros Suchawa  11 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 8-3 Ogniwo Wierzbica  11 maja, 17:00
Pławanice Kamień 5-3 Unia Białopole  11 maja, 17:00
Ruch Izbica 4-0 Spółdzielca Siedliszcze  11 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17/18 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Ruch Izbica 2-2 Vojsławia Wojsławice 17 maja, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-4 Pławanice Kamień 18 maja, 16:00 
Unia Białopole 3-2 Hetman Żółkiewka 17 maja, 17:00 
Ogniwo Wierzbica 1-2 Włodawianka Włodawa 18 maja, 16:00
Agros Suchawa 2-1 Vitrum Wola Uhruska 18 maja, 15:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Kłos Chełm 18 maja, 15:00
Sawena Sawin 2-1 Frassati Fajsławice 17 maja, 17:00 

Kolejka 22 - 24/25 maj 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 1-0 Sawena Sawin 24 maja, 17:00
Frassati Fajsławice 3-3 Brat Siennica Nadolna 25 maja, 17:00
Kłos Chełm 4-1 Agros Suchawa 24 maja, 14:00 
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Ogniwo Wierzbica 25 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 4-1 Unia Białopole 25 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 13-0 Spółdzielca Siedliszcze 25 maja, 17:00 
Pławanice Kamień 3-1 Ruch Izbica 25 maja, 17:00 

Kolejka 23 - 31 maj/01 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

Pławanice Kamień 3-5 Vojsławia Wojsławice 1 czerwca, 17:00
Ruch Izbica 2-2 Hetman Żółkiewka 1 czerwca, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-8 Włodawianka Włodawa 1 czerwca, 16:00
Unia Białopole 0-2 Vitrum Wola Uhruska 1 czerwca, 15:00
Ogniwo Wierzbica 3-5 Kłos Chełm 1 czerwca, 16:00
Agros Suchawa 4-1 Frassati Fajsławice 1 czerwca, 15:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Sawena Sawin 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 07/08 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 3-4 Brat Siennica Nadolna 7 czerwca, 17:00
Sawena Sawin 1-4 Agros Suchawa 8 czerwca, 15:00
Frassati Fajsławice 6-1 Ogniwo Wierzbica 8 czerwca, 17:00
Kłos Chełm 4-0 Unia Białopole 8 czerwca, 16:00
Vitrum Wola Uhruska
Goście nie przyjechali.
3-0
(wo)
Spółdzielca Siedliszcze 8 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 7-1 Ruch Izbica 8 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Pławanice Kamień 8 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14/15 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

Hetman Żółkiewka 4-0 Vojsławia Wojsławice 15 czerwca, 17:00
Pławanice Kamień 2-0 Włodawianka Włodawa 15 czerwca, 17:00
Ruch Izbica 0-3 Vitrum Wola Uhruska 15 czerwca, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-3 Kłos Chełm 15 czerwca, 17:00
Unia Białopole 0-2 Frassati Fajsławice 15 czerwca, 17:00
Ogniwo Wierzbica 3-4 Sawena Sawin 15 czerwca, 17:00
Agros Suchawa 2-2 Brat Siennica Nadolna 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21/22 czerwiec 2008 roku (sobota/niedziela)

Vojsławia Wojsławice 3-2 Agros Suchawa 22 czerwca, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Ogniwo Wierzbica 22 czerwca, 17:00
Sawena Sawin 1-2 Unia Białopole 22 czerwca, 17:00
Frassati Fajsławice 6-3 Spółdzielca Siedliszcze 22 czerwca, 17:00
Kłos Chełm 2-1 Ruch Izbica 22 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Pławanice Kamień 22 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-0 Hetman Żółkiewka 22 czerwca, 17:00
       

 
  www.lksvitrumpl.pl.tl wszystkie prawa zastrzeżone!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=